Jūrmala uzņem informātikas valsts olimpiādi
Publicēts: otrdiena, 19.februāris, 2019
Kategorija: Izglītība

Jūrmalas pilsētā Pumpuru un Majoru vidusskolā no 26. līdz 28. februārim norisinās Latvijas 32. informātikas (programmēšanas) valsts olimpiāde, kurā piedalīsies 80 izglītojamie no Rīgas un dažādiem Latvijas novadiem – Liepājas, Cēsīm, Salaspils, Daugavpils, Olaines, Saldus, Valmieras, Tukuma, Siguldas, Jelgavas.

Iepriekšējos mācību gados Jūrmalas Valsts ģimnāzijas absolvents Roberts Leonārs Svarinskis uzrādīja izcilus sasniegumus Latvijas informātikas (programmēšanas) valsts olimpiādē, izcīnot godalgotas vietas, kā arī tika iekļauts Latvijas izlases sastāvā dalībai Baltijas informātikas olimpiādē, kur arī tika uzrādīti teicami sasniegumi un iegūtas godalgotas vietas, tāpēc šajā mācību gadā Latvijas 32.informātikas (programmēšanas) Valsts olimpiādes rīkošana uzticēta Jūrmalas pilsētai.

 

Varam lepoties ar to, ka Latvijas 32.informātikas (programmēšanas) valsts olimpiādē žūrijas komisijas sastāvā šogad ir iekļauts Jūrmalas Valsts ģimnāzijas absolvents Roberts Leonārs Svarinsksis.

 

Olimpiādes dalībnieki 26. februārī iepazīsies ar savām darba vietām Pumpuru vidusskolā un Majoru vidusskolā, 27. un 28. februārī notiks uzdevumu risināšana, noslēgumā – labāko godināšana. Pedagogiem, kuru  izglītojamie piedalās olimpiādē, ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu tiek piedāvāta izglītojoša lekcija, organizēta ekskursija pa Jūrmalas pilsētu, bet izglītojamajiem brīvajā laikā būs iespēja apmeklēt izklaides un izglītības centru "Korso brīnumi".

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE