Jūrmalas skolu skolēni tiekas sadraudzības spēlē
Publicēts: piektdiena, 8.marts, 2019
Kategorija: Izglītība
Autors: Mežmalas vidusskolas angļu valodas skolotāji

20.februārī Mežmalas vidusskolas angļu valodas skolotāju metodiskā komisija rīkoja sadraudzības spēli "Kahoot!”, uz kuru tika aicināti Jūrmalas pilsētas skolu  7.un 8.klašu skolēni.

image

„Kahoot” ir mācību spēle, ko var spēlēt jebkurā mācību priekšmetā jebkurā vecumā. Tā ir bezmaksas izzinoša spēle interneta vietnē, kas padara mācīšanos aizraujošu un atjautīgu.

 

Spēlei pieteicās un pasākumā aktīvi piedalījās četru skolu komandas – Majoru, Kauguru un Mežmalas vidusskolu un Slokas pamatskolas skolēni. Pasākuma norise un spēle notika tikai angļu valodā, ko pozitīvi vērtēja pedagogi un tā bija lieliska iespēja skolēniem pielietot svešvalodas zināšanas praktiski.

 

Skolēni atraktīvi prezentēja savas skolas komandu, kas radīja pozitīvu noskaņojumu pasākumā. Skolēni piedalījās viktorīnā un, izmantojot  mobilos telefonus kā pultis, atbildēja uz atjautīgiem, interesantiem un vispusīgiem  jautājumiem par dažādām tēmām. Sacentās gan kapteiņi, gan skolu komandas, gan arī individuāli katrs skolēns. Skolu vērtējumā visvairāk punktu ieguva Majoru vidusskolas komanda. Tā kā spēles noslēgumā iegūto punktu skaits starp skolām tikai nedaudz atšķīrās, tad visi klātesošie vienojās, ka uzvarējusi draudzība.

 

Paldies Majoru, Kauguru un Slokas skolu pedagogiem par veltīto laiku, sagatavojot skolēnus pasākumam! Ceram, ka šī tikšanās būs sākums tradīcijai, lai mūsu pilsētas skolu bērni  tiktos svešvalodu sadraudzības spēlēs arī turpmāk!

 

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE