Jūrmalniekiem būs kopīgi projekti ar Narvas jauniešiem
Publicēts: piektdiena, 12.aprīlis, 2019
Kategorija: Izglītība
Autors: Ivars Kļaviņš - Jūrmalas Jauniešu dome

 Aprīļa pirmajā nedēļā, no 5. līdz 6. aprīlim, Jūrmalas izglītības iestāžu skolēnu pašpārvalžu, Jūrmalas jauniešu domes un iniciatīvu centra pārstāvji viesojās Narvā, Igaunijā, lai iepazītos ar jauniešu iespējām pilsētā, jauniešu centra, organizāciju un parlamenta darbību.

image

 

Šī vizīte deva iespēju Jūrmalas un Narvas jauniešiem dalīties pieredzē, radīt un attīstīt idejas kopīgiem sadarbības projektiem nākotnei, kā arī iegūt jaunus draugus no kaimiņvalstīm un iepazīt jauniešus, kas līdzdarbojas Narvas Jauniešu centrā, bet nāk no blakus esošās Ivangorodas, Krievijas. Jūrmalas jaunieši Narvā guva iespēju iepazīt šo nelielo pilsētiņu, tās vēsturi un arhitektūras īpatnības, kā arī sarunā ar pilsētas domes pilsētplānošanas nodaļas vadītāju uzzināt par pilsētas nākotnes attīstības plāniem un sabiedrības iesaisti to veidošanā. Jūrmalas jaunieši apskatīja Narvas Bastionus, pili un arī skaisto Narvas upes promenādi.

 

Pieredzes apmaiņas brauciens tika īstenots projekta ''Jūrmalas Jauniešu informācijas tīkls'' ietvaros. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

 

 

 

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE