Aicina jauniešus pieteikties Zilā karoga vēstnešu programmai
Publicēts: otrdiena, 24.septembris, 2019
Kategorija: Izglītība

Līdz 4.oktobrim aicina jauniešus pieteikties Zilā karoga vēstnešu programmai Jūrmalā. Programmas mērķis – dot iespēju jauniešiem pilnveidoties vides izglītības jomā un uzrunāt vienaudžus par vides tēmām.

“Septiņās Jūrmalas oficiālajās peldvietās un jahtu ostā ik vasaru plīvo pasaulē zināmākais ekosertifikāts – Zilais karogs. Esam izveidojuši Zilā karoga vēstnešu programmu Jūrmalas jauniešiem, kuri vēlas pilnveidoties un augt vides izglītības jomā, izprast Zilā Karoga programmas principus, apzināties savu ietekmi uz vidi un uzrunāt vienaudžus par vides izglītības tēmām,” stāsta  Bulduru, Buļļuciema un Lielupes attīstības biedrības pārstāve Edīte Kalniņa.

 

Programmas laikā septembra un oktobra mēnešos jaunieši uzzinās par aktuāliem vides jautājumiem Latvijā un Eiropā, iemācīsies sarīkot vides akciju vienaudžiem skolā, sarīkot drēbju un rotaļlietu maiņu un uzzinās par mediju rīkiem sabiedrības informēšanai. Programmas noslēgumā katrs no dalībniekiem izstrādās vides izglītības iniciatīvu, kuras mērķis būs uzrunāt vienaudžus skolās par vides tēmu.

 

Pieteikties līdz 2019. gada 4.oktobrim Edītei Kalniņai, e-pasts: editekalninaek@gmail.com , tālrunis 26468079.

 

Sūti e-pastu vai piesakies biedrības Facebook lapā, pastāstot par savu motivāciju – Kāpēc es vēlos piedalīties Zilā karoga vēstnešu programmā?

 

Pasākums tiek rīkots Zilā karoga programmā, organizē Jūrmalas pilsēta.

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE