Dienas nometne bērniem ar īpašām vajadzībām
Publicēts: ceturtdiena, 27.februāris, 2020
Kategorija: Izglītība

Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina pieteikt bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem dienas nometnei. Dalība nometnē ir bez maksas.

Nometne notiks skolēnu pavasara brīvlaikā no 16. līdz 20.martam, darbdienās, no plkst. 9.00 līdz 15.00 Kapteiņa Zolta ielā 121. Nometnē paredzētas dažādas radošās darbnīcas un terapeitiskas nodarbības.

 

Vietu skaits nometnē ir ierobežots, pieteikšanās nometnei notiek rindas kārtībā Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļā Talsu šosejā 31 k-25, sākot ar ceturtdienu, 27. februāri (no plkst. 9.00 līdz 13.00 un no plkst. 14.00 līdz 16.00).

 

Lai pieteiktu bērnus nometnei, līdzi jāņem ģimenes ārsta vai pediatra izziņa par bērna veselības stāvokli. Izziņā jābūt norādītai funkcionālo spēju traucējumu smaguma pakāpei, ja tāda ir, un medicīnisko kontrindikāciju neesamībai. Līdzi jāņem vecāka/aizbildņa derīga pase un bērna dzimšanas apliecība. Bērniem jābūt deklarētiem Jūrmalā. Bērna ar funkcionāliem traucējumiem likumiskais pārstāvis var pieteikt sava bērna vai aizbilstamā draugus.

 

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz tālruni 67767347 vai rakstīt uz e-pasta adresi elina.sersena@jurmala.lv.

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE