Kultūras ministrijas apbalvoto vidū – Jūrmalas skolu audzēkņi un pedagogi
Publicēts: pirmdiena, 20.aprīlis, 2020
Kategorija: Izglītība

Kultūras ministrijas (KM) apbalvojumi par sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs piešķirti Jūrmalas Mūzikas vidusskolas un Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņiem un pedagogiem. Laureātu godināšana plānota septembrī.

image

Attēlā: Jūrmalas Mākslas skolas audzēknes Kristīnas Marfutinas

XVIII Starptautiskais vizuālās mākslas konkursā “Es dzīvoju pie jūras” apbalvotais darbs.

 

Apbalvojumu saņems Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēknis saksofonists Ignatii Trishkin, viņa pedagogs Arvidas Kazlauskas un koncertmeistare Māra Upmace.

 

KM apbalvoto vidū ir arī trīs Jūrmalas Mākslas skolas audzēknes – Kristīna Marfutina, Liāna Rozenberga un Anastasija Jurgeleviča –, kā arī mākslas skolas pedagogi Dace Greiziņa un Antons Vaivods. Mākslas skolas audzēkņu darbi augsti novērtēti dažādos starptautiskos vizuālās mākslas konkursos, kas notikuši 2019. gadā.

 

KM apbalvojumu mākslu nozarēs šogad saņems kopumā 45 audzēkņi, kā arī 46 skolotāji un koncertmeistari no 18 Latvijas izglītības iestādēm. Apbalvojumu pasniegšanas svinīgā ceremonija no 2020.gada 15.aprīļa pārcelta uz šā gada 17.septembri.

 

Augstākajam apbalvojumam kultūrizglītības nozarē KM šā gada sākumā aicināja pieteikt bērnus un jauniešus vecumā no desmit līdz 25 gadiem, kuri pērn guvuši nozīmīgus panākumus – godalgotas vietas – starptautiskos konkursos, skatēs un izstādēs mākslas un dizaina, mūzikas un dejas nozarē, kā arī viņu pedagogus.

 

KM apbalvojums jauniešiem par sasniegumiem mākslu nozarēs tiek piešķirts ik gadu kopš 1998.gada.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE