Dienas nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām
Publicēts: ceturtdiena, 16.jūlijs, 2020
Kategorija: Izglītība

Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem piedalīties integrētās bērnu dienas nometnēs. Nometņu programmā paredzētas dažādas radošās darbnīcas un terapeitiskās nodarbības. Dalība nometnēs ir bez maksas. 

image

Nometnes norisināsies no 6. līdz 17. jūlijam un no 10. līdz 14. augustam darbdienās no plkst.9.00 līdz plkst.17.00 Kapteiņa Zolta ielā 121, Jūrmalā. 

 

Bērnu ar funkcionāliem traucējumiem likumiskais pārstāvis var pieteikt arī sava bērna vai aizbilstamā draugus.

 

Pieteikšanās nometnēm notiek rindas kārtībā Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļā Talsu šosejā 31 k-25, no plkst. 9.00 līdz 13.00 un no plkst. 14.00 līdz 16.00). Līdzi jāņem ģimenes ārsta vai pediatra izziņa par nometnes dalībnieka veselības stāvokli, kā arī vecāka/aizbildņa derīga pase un bērna dzimšanas apliecība. Bērniem jābūt deklarētiem Jūrmalā.

 

Izziņā norāda funkcionālo spēju traucējumu smaguma pakāpi, ja tāda ir, un medicīnisko kontrindikāciju neesamību. Izziņā jābūt apliecinātam arī, ka nometnes dalībniekam nav infekcijas slimību pazīmju un viņš nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām. Bērnu ar īpašām vajadzībām dienas nometnes laikā var pavadīt asistents, vecāks vai aizbildnis, un šādā gadījumā arī viņam nepieciešams apliecinājums – ģimenes ārsta izziņa – par to, ka viņam nav infekcijas slimību pazīmju un viņš nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām.

 

Izziņai ir jābūt izsniegtai ne ātrāk kā septiņas dienas pirms nometnes darbības sākuma.

 

Vietu skaits nometnēs ir ierobežots. Jautājumu gadījumā zvaniet uz tālruni 67767347 vai rakstiet uz e-pasta adresi elina.sersena@jurmala.lv.

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE