Jaunieši aicina doties pārgājienos “Instagram vietas meklējot”
Publicēts: piektdiena, 26.jūnijs, 2020
Kategorija: Izglītība
Autors: Anita Bāliņa - Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centra jaunatnes darbiniece

Jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem aicina doties pārgājienos pa Jūrmalu – “Instagram vietas meklējot”. Pārgājienu cikla mērķis ir kopā iepazīt Jūrmalu no cita skata punkta, iemūžinot piedzīvoto bildēs.

image

Jūrmala ir viens no Latvijas populārākajiem tūrisma galamērķiem, kuras galvenos apskates objektus atpazīst ikviens, bet vai jūrmalnieki ir iedziļinājušies un  ievērojuši, kā izskatās pilsēta ikdienas ritmā? Dodoties pārgājienā, tiks meklētas vietas un lietas, kurām ikdienā uzmanību nepievēršam, kā, piemēram, grafiti mākslu, interesantas celtnes, dabas skaistumus un citus objektus, kuri daiļo un padara mūsu pilsētu īpašu. Pastaigas laikā varēs ne tikai iepazīt Jūrmalu, bet arī sastapt jaunus draugus un rast kopīgu interešu biedrus, piedaloties kopīgā piknikā.

 

Nākamais pārgājiens 1. jūlijā no Bērnu un jauniešu interešu centra (Zemgales iela 4) līdz Dubultiem.
Dalība pārgājienā ir bezmaksas, iepriekš reģistrējot savu dalību - aizpildot pieteikuma anketu https://bit.ly/jurmalasfotopastaiga2

Dalībnieku skaits ierobežots!

 

Pārgājieni norisināsies trešdienās – 1., 22. jūlijā un 5., 12., 19. augustā no plkst. 12.00 līdz 16.00.


Lai iepazītu Jūrmalu no neierastiem skatu punktiem, pārgājiena starta vieta katru reizi var mainīties. Turpmāko pārgājienu maršrutu izstrādē var piedalīties ikviens interesents, kuram padomā ir kāda atbilstoša un interesanta vieta.
 

Vairāk par katru no pārgājieniem un pieteikšanos var izlasīt –  https://bit.ly/instaspoti

 

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE