Jaunas galda spēles “BLAST” turnīrs bērniem un jauniešiem
Publicēts: ceturtdiena, 30.jūlijs, 2020
Kategorija: Izglītība
Autors: Kārlis Avots - Galda spēles autors un izstrādātājs

Aicinām bērnus un jauniešus piedalīties inovatīvā jaunās galda spēles “BLAST”, kuru izveidojis Jūrmalas jaunietis Kārlis Avots, turnīrā.

image

Pasākums būs ne tikai turnīrs, bet arī spēles prezentācija – iespēja ikvienam interesentam kļūt par vienu no pirmajiem spēles izmēģinātājiem, kā arī laimēt pievilcīgas balvas. Turnīrs notiks 9. augustā plkst. 12.00 Zemgales ielā 4, Jūrmalā.

 

“BLAST” ir pavisam jauns galda spēles veids, kas radies, apvienojot online spēļu “Heartstone” un  “Sabotieri” elementus un izveidojot unikālu spēli, kuras galvenā ideja ir savu tēlu jeb kārti pilnveidot, attīstot tās spēku, un doties cīņā pret pretinieku, lai gūtu sava tēla uzvaru.

 

Pasākuma mērķis ir popularizēt aizraujošu galda spēli ar videospēļu elementiem, ko bērni un jaunieši var spēlēt “dzīvajā” ar draugiem, un dot iespēju jauniešiem labi pavadīt laiku lieliskā atmosfērā ar uzkodām un mūziku, iegūstot jaunus kontaktus un dodoties pārsteigumiem pilnā spēles “BLAST” cīņā.
 

Spēles pirmsākumi meklējami laikā, kad Kārlis mācījās 11.klasē un kopā ar draugiem izveidoja “Skolēnu mācību uzņēmumu” (Junior Achievement Latvia), kas veiksmīgi izstrādāja spēles pirmo versiju. Kāpēc tieši galda spēli – jo spēles vienmēr patikušas dažādai mērķauditorijai un jaunas, unikālas spēles radīšana bija lielisks izaicinājums. “BLAST” izpelnījās spēlētāju atzinību, kas Kārli mudināja spēli attīstīt un jau drīzumā tā nonāks Latvijas galda spēļu tirgū.

 

Dalība turnīrā ir bezmaksas, tomēr katram dalībniekam jāpiesakās, aizpildot pieteikuma anketu: bit.ly/turnirsBLAST

 

Aktuālajai informācijai par turnīra norisi seko Jūrmalas jauniešu Facebook un Instagram kontos.


Tiekamies turnīrā!

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE