image
Par Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskolas pirmsskolas grupu darbu

2020.gada vasarā plānots uzsākt Jūrmalas pilsētas Lielupes pamatskolas ēkas Aizputes ielā 1A pārbūvi.2020./2021.mācību gadā šajā ēkā izglītības apguves process izglītojamajiem nenotiks.

trešdiena, 29.aprīlis, 2020
image
Kultūras ministrijas apbalvoto vidū – Jūrmalas skolu audzēkņi un pedagogi

Kultūras ministrijas (KM) apbalvojumi par sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs piešķirti Jūrmalas Mūzikas vidusskolas un Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņiem un pedagogiem. Laureātu godināšana plānota septembrī.

pirmdiena, 20.aprīlis, 2020
image
Matīss Kārlis Ļitvins - klimata vēstnieks 2020

Pumpuru vidusskolas audzēknis Matīss Kārlis Ļitvins uzvarējis Pasaules Dabas fonda rīkotajā konkursā “Klimata vēstnieks” nominācijā “Dabai draudzīga dzīvesveida vēstnieks”.

ceturtdiena, 2.aprīlis, 2020
image
Arī mākslā, mūzikā un sportā audzēkņi mācās attālināti

Mācības attālināti notiek ne tikai vispārējās izglītības programmās, tās turpinās arī profesionālās ievirzes izglītībā – mākslā, mūzikā un sportā.

ceturtdiena, 2.aprīlis, 2020
image
Izziņo Jūrmalas jauniešu iniciatīvu projektu konkursu 2020.gadam

Jaunieti, #paliecmājās un uzraksti pats savu projektu! Tieši brīdis, kad ikdienu lielākoties pavadām mājās, ir īstais, lai izplānotu un pierakstītu ideju jauniešu aktivitātēm, ko īstenot no šī gada jūnija līdz pat oktobrim.

piektdiena, 20.marts, 2020
image
Ekoskolu forums “Zaļākai Jūrmalai!”

5.martā Slokas pamatskola un Jūrmalas PII “Zvaniņš” organizēja Ekoskolu forumu “Zaļākai Jūrmalai”, ar tālāku mērķi izveidot Jūrmalas Ekopadomi, ar līdzīgu modeli, kā katrā izglītības iestādē. Šī pasākuma mērķis bija ekoskolām reprezentēt sevi.

otrdiena, 10.marts, 2020
image
Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņiem godalgas konkursā „Mana novada dārgakmens – jaunā būve”

Noslēdzies bērnu un jauniešu zīmējumu konkurss „Mana novada dārgakmens – jaunā būve”, ko rīko skates „Gada labākā būve Latvijā 2019” organizatori. Šogad konkursam tika iesniegts 421 zīmējums no visas Latvijas.

otrdiena, 3.marts, 2020
image
Dienas nometne bērniem ar īpašām vajadzībām

Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina pieteikt bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem dienas nometnei. Dalība nometnē ir bez maksas.

ceturtdiena, 27.februāris, 2020
image
Eiropas Parlamenta birojs Latvijā aicina piedalīties Atklātajā stundā

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā aicina ikvienu interesentu 3.martā piedalīties Atklātajā stundā par Latvijai būtiskiem Eiropas Savienības jautājumiem. 

trešdiena, 26.februāris, 2020
image
Jūrmalas Mūzikas vidusskolas ģitāristi plūc laurus Valsts konkursa finālā

18. un 19. februārī Jūrmalas Mūzikas vidusskolā norisinājās Valsts konkursa fināls Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle - Ģitāras spēle audzēkņiem, kurā JMV audzēkņi ieguva augstas godalgotās vietas.

Ielādēt vairāk