Jaunumi
image
Šonedēļ ar pieciem izciliem koncertiem turpināsies mūzikas festivāls RĪGA JŪRMALA

Šonedēļ, no 23. līdz 25. augustam, ar pieciem izciliem koncertiem Dzintaru koncertzāles Lielajā un Mazajā zālē turpināsies jaunais mūzikas festivāls RĪGA JŪRMALA. Festivāla trešās nedēļas nogales koncertos muzicēs jaunais pianists Jans Ļiseckis (23.08.), Izraēlas filharmoniskais orķestris un leģendārais diriģents Zubins Meta (24. un 25.08.) pasaulslavenie pianisti Marijs Peraija (24.08.) un Juidzja Vana (25.08.), ar kamermūzikas koncertiem uzstāsies pianists Deniss Kožuhins (24.08) un vijolniece Aleksandra Konunova (25.08.).

piektdiena, 23.augusts, 2019
image
Jūrmalā 31. augustā svinēs Kauguru svētkus

31. augustā Jūrmalā jau piekto gadu tiks svinēti Kauguru svētki. Vakara koncertā svētku apmeklētājus priecēs grupa “Carnival Youth”, populārā dziedātāja Laima Vaikule un Krievijas rokzvaigzne Diāna Arbeņina ar grupu “Nočnije Snaiperi”. Svētkos notiks arī spēkavīru šovs – “Best Nordic Strongman”, kurā tiks noskaidrots spēcīgākais Ziemeļvalstu spēkavīrs. Visas dienas garumā būs daudzveidīgas aktivitātes gan lieliem, gan maziem. Svētku noslēgumā – uguņošana. Ieeja visos pasākumos ir bez maksas.

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Festivālu vasara Jūrmalā turpinās

Mūzikas mākslas cienītājus kūrortpilsētā šovasar priecē dažādi mūzikas festivāli ar daudzveidīgu un bagātīgu programmu – daži no tiem jau aizvadīti, taču vairākus izcilus klasiskās mūzikas koncertus šovasar vēl var apmeklēt. Festivāli Jūrmalā turpinās, mūzikas mākslas baudītājus vēl gaida tikšanās ar izciliem mūziķiem trīs klasiskās mūzikas festivālu koncertos.

pirmdiena, 19.augusts, 2019
image
Mellužu estrādē balli spēlēs “Menuets”

Nedēļas nogalē, sestdien, 17. augustā, šovasar atjaunotajā Mellužu estrādē Jūrmalā balli brīvā dabā spēlēs leģendārā rokgrupa “Menuets”, kuras pirmsākumi pirms vairāk nekā 50 gadiem bija Jūrmalā.

trešdiena, 14.augusts, 2019
image
Šonedēļ ar pieciem izciliem koncertiem Jūrmalā notiks mūzikas festivāls RĪGA JŪRMALA

Šonedēļ, sākot no 16.augusta līdz 18. augstam, ar pieciem izciliem koncertiem Dzintaru koncertzāles Lielajā un Mazajā zālē turpināsies jaunais mūzikas festivāls RĪGA JŪRMALA. 

otrdiena, 13.augusts, 2019
image
Spilgti festivāli ar daudzveidīgu programmu

Mūzikas cienītājus Jūrmalā šovasar priecē krāšņi festivāli ar daudzveidīgu un bagātīgu programmu.

piektdiena, 9.augusts, 2019
image
Jūrmalā 31. augustā svinēs Kauguru svētkus

31. augustā Jūrmalā jau piekto gadu tiks svinēti Kauguru svētki. Vakarā koncertā svētku apmeklētājus priecēs jūrmalniece Laima Vaikule un Krievijas rokzvaigzne Diāna Arbeņina ar grupu “Nočnije Snaiperi”. Pirms tam uz skatuves kāps populārā indie rock grupa “Carnival Youth”, kā arī hiphop izpildītāji Fakts, Reiks un repere Viņa. Svētkos notiks arī spēkavīru šovs – “Best Nordic Strongman”, kurā tiks noskaidrots spēcīgākais Ziemeļvalstu spēkavīrs. Visas dienas garumā būs arī daudzveidīgas aktivitātes gan lieliem, gan maziem. Svētku noslēgumā – uguņošana. Ieeja uz visiem pasākumiem bez maksas.

ceturtdiena, 8.augusts, 2019
image
Aicina iepazīt senču tradīcijas – Jumja laika uguns rituāls

9. augustā no plkst. 19.45 Mellužu estrādē Jūrmalā notiks Jumja uguns rituāls, kurā varēs uzzināt par senču tradīcijām rudens ražas laikā, tautasdziesmās daudzināt tuvojošos ražas laiku un uguns rituālā vairot spēkus turpmākajiem darbiem.

ceturtdiena, 8.augusts, 2019
image
Tirdzniecības iespējas Kauguru svētkos

Nosacījumi tirdzniecības vietu nodrošināšanai Kauguru svētku norises laikā 2019. gada 31. augustā. 

image
Piedzīvojumi un pārsteigumi lielākajā nakts ekspedīcijā bērniem “Nestāsti pasaciņas” Jūrmalā

Divas aizraujošas dienas, 9. un 10. augustā, no plkst. 20.00 līdz 23.00 Dzintaru mežaparkā Jūrmalā notiks viens no gada gaidītākajiem pasākumiem – nakts ekspedīcija bērniem “Nestāsti pasaciņas”. Dažādus fantāzijas tēlus parkā iedzīvinās Latvijas mākslinieki. Aizraujošā nakts ceļojuma noslēgumā bērni un vecāki varēs arī izdejoties hiphopa mākslinieka Ozola un muzikālās apvienības “Mazais princis” pavadījumā.

Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2019
PILSĒTAS KARTE