image
Bibliotēkas piedāvā bez maksas izmantot interneta resusrus

Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā, kad lasītāju apkalpošana notiek attālināti, Jūrmalas Centrālā Bibliotēka piedāvā izmantot interneta resursus latviešu, krievu un angļu valodā bez maksas.

pirmdiena, 23.marts, 2020
image
Ārkārtas situācijas dēļ līdz 14. aprīlim tiek slēgtas kultūras un izglītības iestādes Jūrmalā un tajās paredzētie publiskie pasākumi nenotiks

Jūrmalas Kultūras centrā un Kauguru Kultūras namā tiek pārtraukta radošo kolektīvu darbība un visu kultūrizglītības un interešu izglītības programmu mācību procesu – treniņu, sacensību un mēģinājumu – norise. 

Dzintaru koncertzālē ārkārtas situācijas dēļ līdz 14. aprīlim plānotie koncerti nenotiks, informācija par iegādātajām biļetēm sekos (mājas lapa www.dzintarukoncertzale.lv).

piektdiena, 13.marts, 2020
image
Izstādes, koncerti un tikšanās. Jūrmalā atzīmēs dzejnieces Aspazijas 155. gadskārtu

Marts ir izcilās latviešu dzejnieces Aspazijas (1865–1943) dzimšanas dienas mēnesis. Dzejnieces dzīve un radošais mantojums turpina iedvesmot un, atzīmējot Aspazijas 155. gadskārtu, martā Jūrmalā norisināsies dzejnieces dzīves un daiļrades atceres pasākumi.

piektdiena, 6.marts, 2020
image
“Saruna ar Bahu”. Klavesīniste Ieva Saliete un ģitāras virtuozs Matīss Čudars Dzintaru koncertzālē

Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē 8. martā plkst. 17.00 notiks cikla “Dzimuši Latvijā” koncerts, kurā tiksies izcilā klavesīniste Ieva Saliete un ģitāras virtuozs Matīss Čudars, atskaņojot īpašu programmu “Saruna ar Bahu”.

piektdiena, 6.marts, 2020
image
Mākslas dienas Jūrmalā 2020

Jau astoto gadu Bulduru Izstāžu nams kopā ar biedrību RAD-DAR rīko tradicionālo „Mākslas stundu”, tā simboliski atzīmējot Mākslas dienas. Šogad Mākslas stundas iesāksies jau 7. martā un ilgs līdz pat 30. maijam.

piektdiena, 6.marts, 2020
image
Pianisma zvaigzne Likā Debargs un Kremerata Baltica uzstāsies Dzintaru koncertzālē

Piektdien, 6. martā, atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē satiksies izcilas klasiskās mūzikas personības – fenomenāli apdāvinātais pianists Likā Debargs un pasaulslavenā vijolnieka Gidona Krēmera kamerorķestris “Kremerata Baltica”.

ceturtdiena, 5.marts, 2020
image
Rokdarbi Aspazijas laikā

10. martā plkst. 18:00 aicinām uz etnogrāfes Aijas Jansones lekciju “Rokdarbi Aspazijas laikā”, lai saprastu, kur un kā mūsu vecmāmiņas, viņu mammas un vecmāmiņas smēlušās zināšanas, lai radītu darbus, kurus varam vilkt ārā no pūralādēm un apbrīnot joprojām.

ceturtdiena, 5.marts, 2020
image
Atklāta pieteikšanās izstādēm Jūrmalas pilsētas muzejā

Jūrmalas pilsētas muzejs aicina māksliniekus un kuratorus līdz 2020. gada 30. aprīlim pieteikt izstādes 2022. gadam.

ceturtdiena, 5.marts, 2020
image
Rīgas Jūrmalas pilsētai – 100 gadu

Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu ielā 29) līdz 10. maijam būs apskatāma izstāde “Rīgas Jūrmalas pilsētai – 100”. 

ceturtdiena, 27.februāris, 2020
image
Raiņa un Aspazijas vasarnīcā skatāmas divas izstādes

Raiņa un Aspazijas vasarnīcā (Jāņa Pliekšāna ielā 5/7) atklātas izstādes „Donelaitis un viņa laiks“ un „Negaidīti priekšmeti Raiņa un Aspazijas bibliotēkā“. Abas izstādes ļauj ielūkoties Raiņa un Aspazijas personīgajā bibliotēkā glabātajos dārgumos.

ceturtdiena, 27.februāris, 2020
Ielādēt vairāk