image
Pastāvīgā vēstures ekspozīcija „Rīgas Jūrmalas un Ķemeru kūrorta vēsture 18.–20. gadsimtā”

Pastāvīgā vēstures ekspozīcija „Rīgas Jūrmalas un Ķemeru kūrorta vēsture 18.-20. gadsimtā” (atklāta 2008.19.06.). 

trešdiena, 20.novembris, 2019
image
Vakars ar Prokofjevu Dubultu koncertzālē

25. novembrī plkst. 18.00 Dubultu koncertzālē vakaru Sergeja Prokofjeva kamermūzikas gaisotnē aicina pavadīt Maija Zandberga - flauta, Jānis Rinkulis (juniors) – čells un  Jānis Rinkulis (seniors) – klavieres.

trešdiena, 20.novembris, 2019
image
1. decembrī Jūrmala aicina uz Gaismas svētkiem Dzintaru mežaparkā

Jau trešo gadu Dzintaru mežaparkā iemirdzēsies gaismas skulptūras un dekori, veidoti no tūkstošiem LED lampiņu virtenēm. Gaismas parks tiks atklāts 1. decembrī – muzikāli izklaidējošā pasākumā ģimenēm ar bērniem. Svētki Dzintaru mežaparkā norisināsies no plkst. 16.00 līdz 19.00.

trešdiena, 20.novembris, 2019
image
Jūrmalā atklāta konkursa izstāde „JĀ/NEatkarība-2019”

Jūrmalas pilsētas muzeja filiālē Bulduru Izstāžu namā 12. novembrī tika atklāta konkursa izstāde „JĀ/NEatkarība-2019” un paziņoti konkursa laureāti, kā arī sveikti žūrijas atzinības ieguvušie autori.

ceturtdiena, 14.novembris, 2019
image
Decembra svētdienās Jūrmalā rādīs filmu “Dvēseļu putenis”

Decembrī Jūrmalā tiks demonstrēta vēsturiskā kara drāma “Dvēseļu putenis”. Astoņi filmas seansi Jūrmalas Kultūras centrā (Jomas ielā 35) notiks svētdienās, 1., 15., 22. un 29.decembrī, plkst.13.00 un 15.40.

image
“Pārvietojumi starp atmiņu un iztēli” mākslas stacijā “Dubulti”

Mākslas stacijā "Dubulti" skatāma laikmetīgās mākslas izstāde "Pārvietojumi / Starp atmiņu un iztēli", ko veido seši mākslinieki no Latvijas, Lielbritānijas, Somijas un ASV. Izstādes kuratores – Vineta Kaulača un Inga Šteimane.

pirmdiena, 11.novembris, 2019
image
Ielūgumi uz filmas “Dvēseļu putenis” īpašo seansu ir izņemti

Jūrmalnieku aktivitāte, dodoties pēc ielūgumiem uz filmas “Dvēseļu putenis” īpašo seansu 16. novembrī, bija ļoti liela un visi ielūgumi uz šo seansu ir izņemti.

Iespēja apmeklēt filmu – vēsturisko kara drāmu “Dvēseļu putenis” – Jūrmalas Kultūras centrā būs decembrī.

 

 

 

ceturtdiena, 7.novembris, 2019
image
Izsludināts projektu konkurss profesionālās mākslas pieejamībai Jūrmalā

Sākusies pieteikumu pieņemšana pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai projektu konkursa mērķprogrammā “Profesionālās mākslas pieejamība Jūrmalā”.

otrdiena, 5.novembris, 2019
image
Kultūras centrā skatāmas Ilzes Laizānes "Noskaņas"

Jūrmalas Kultūras centra 1. stāva foajē ir iespēja apskatīt mākslinieces Ilzes Laizānes izstādi “Noskaņa”. Māksliniece savos darbos iemūžina dabas, ziedu un sievietes dvēseles noskaņas, kas skatītājam liek justies kā sapnī, laimes un prieka noskaņā.

piektdiena, 1.novembris, 2019
image
Jauna pieredze un vērtīgas atziņas jauniešu teātru festivālā Jūrmalā

No 18. līdz 20. novembrim Jūrmalā norisinājās Latvijas jauniešu teātru festivāls „Rainis un Aspazija Tev”. Festivāls Jūrmalā notiek jau trešo reizi, un tā galvenā ideja ir akcentēt Raiņa un Aspazijas daiļradi un parādīt to jauniešiem saprotamā un pieņemamā veidā.

trešdiena, 30.oktobris, 2019
Ielādēt vairāk