image
Tikai atbildīgs darbs dara mūs stiprus /Aspazija/

Šī sajūta radās jau dažas minūtes pirms sākuma, kad pie balti apklāta galda publikas priekšā apsēdās skolēnu pulciņš, radot māju sajūtu un asociācijas ar Baltā galdauta svētkiem, kas vairs nav aiz kalniem.

ceturtdiena, 21.marts, 2019
image
Pavasara koncerti Dubultu koncertzālē

Jaunā Dubultu koncertzāle Jūrmalas Mūzikas vidusskolā martā un aprīlī aicina uz kamermūzikas, kora un džeza mūzikas koncertiem.

pirmdiena, 18.marts, 2019
image
Metāla māksla un akvareļi izstādēs Jūrmalas pilsētas muzejā

Jūrmalas pilsētas muzejā atklāts jauns izstāžu cikls, kurā skatītājiem tiek piedāvātas divas dažādas izstādes – metālmākslinieka Induļa Urbāna personālizstāde “Dullā Urbāna pārdomas par dzīvi” un akvarelista Zigmunda Šņores personālizstāde “Pastaiga ar Fanniju”.

pirmdiena, 18.marts, 2019
image
Jūrmalā top bronzā veidota Aspazijas skulptūra

Jūrmalā, kāpu zonā Dubultos, iecerēts izvietot jaunu skulptūru – bronzā veidotu dzejnieces Aspazijas tēlu. Skulptūru "Aspazija kāpās" veido tēlniece Olga Šilova, apkārtnes labiekārtojumu izstrādājusi arhitekte Marta Kotello. Objektu īsteno Jūrmalas vēstures un mākslas biedrība ar Jūrmalas pilsētas domes līdzfinansējumu.

piektdiena, 15.marts, 2019
image
Dzeja un mūzika Aspazijas dzimšanas dienā Jūrmalā

Izcilajai latviešu literātei un sabiedriskās domas veidotājai Aspazijai (1865–1943) 16. martā apritēs 154. gadskārta. Dzejnieces radošais mantojums turpina “dzīvot” un iedvesmot  – ar dzejas un atziņu lasījumiem koncertā Dubultu baznīcā un Jēkaba Nīmaņa kamermūzikas vakaru Aspazijas mājā Jūrmalā atzīmēs dzejnieces dzimšanas dienu.

trešdiena, 13.marts, 2019
image
Mākslas skolā skatāmi Pērnavas fotomirkļi

Pērnavas Māksla skolas audzēkņu darbu izstāde “Fotomirkļi” līdz 22. aprīlim ir apskatāma Jūrmalas Mākslas skolas 2. stāva foajē.

piektdiena, 8.marts, 2019
image
Kristiānas Dimiteres darbi skatāmi izstādē “Zilonis Čārlzs” (atrodi paslēpušos mednieku!)

Jūrmalas Kultūras centrā atklāta Kristiānas Dimiteres izstāde “Zilonis Čārlzs” (atrodi paslēpušos mednieku!).

piektdiena, 8.marts, 2019
image
Pavasara svētki, izstādes, koncerti un pasākumi ģimenēm

Ar jautrām izdarībām, dziedāšanu un dejošanu sestdien Jūrmalā tiks svinēti pavasara gaidīšanas svētki – Meteņi. Mākslas stacijā “Dubulti” jau piektdien tiks atklāta tekstilmākslas izstāde, Bulduru Izstāžu namā savu 2018.gada veikumu atrādīs Jūrmalas mākslinieku biedrības dalībnieki. Ģimenes ar bērniem tiek aicinātas uz Jūrmalas pilsētas muzeju – radoši rosīties gleznu izstādē.

piektdiena, 1.marts, 2019
image
Sāk biļešu tirdzniecību uz jauno mūzikas festivālu “RĪGA JŪRMALA”

No 27. februāra visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un interneta veikalā www.bilesuparadize.lv ir iespēja iegādāties biļetes uz jaunā pasaules līmeņa simfonisko orķestru festivāla RĪGA JŪRMALA (RJMF2019) koncertiem.

trešdiena, 27.februāris, 2019
image
Tekstila izstāde “Studentu dienasgrāmatas” un atvērtās darbnīcas Mākslas stacijā “Dubulti”

Mākslas stacijā “Dubulti” atklāta izstāde “Studentu dienasgrāmatas III. Tekstils”. Visu izstādes norises laiku notiks atvērtās darbnīcas, kur skatītāji varēs satikt mākslinieces un vērot darbu tapšanas procesu.

otrdiena, 26.februāris, 2019
Ielādēt vairāk