Jūrmalas Mūzikas vidusskolas akordeona spēles klases audzēkņiem novembra nogale un decembra sākums bija ļoti ražīgs un veiksmīgs.

image

Klasiskās mūzikas izpildītāju konkursā "Kaunas Sonorum" laurus plūca Vladimirs Požarskis.

Attēlā – kopā ar skolotāju Kristīni Baltruševiču.

 

25.novembrī akordeona spēles skolotājas Kristīnes Baltruševičas vadībā četri jaunie akordeonisti devās uz Daugavpili, kur piedalījās III Latvijas akordeonistu konkursā. Visjaunākajā grupā Mihails Larionovs ieguva otro vietu, otrajā vecuma grupā otrā vieta Vladimiram Požarskim, pirmā godalgotā vieta – Eduardam Levšam. Nākamajā vecuma grupā labu spēli demonstrēja arī Ēvalds Zubkovskis, iegūstot pateicību.

 

Svarīgs notikums mūsu jaunajiem akordeonistiem bija piedalīšanās IV starptautiskajā klasiskās mūzikas izpildītāju konkursā "Kaunas Sonorum – 2017", kas no 29.novembra līdz 2.decembrim norisinājās Kauņā, Lietuvā. Jūrmalas Mūzikas vidusskolu konkursā veiksmīgi pārstāvēja Kristīnes Baltruševičas trīs audzēkņi. Mihails Larionovs un Eduards Levša ieguva pateicību, savukārt Vladimirs Požarskis pirmo vietu jaunākajā kategorijā, kur bija 16 konkurenti no Lietuvas, Baltkrievijas, Latvijas un Polijas. Pirmās vietas ieguvēju Vladimiru Požarski sveica Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Einars Semanis, kurš uz svinīgo apbalvošanas ceremoniju bija ieradies no Viļņas.