Jūrmalā skatāms lielākais ziemas Gaismas parks Latvijā
Publicēts: pirmdiena, 3.decembris, 2018
Kategorija: Kultūra

Vēl līdz marta vidum var paspēt Dzintaru mežaparkā apmeklēt Gaismas parku. Parkā dažādos gaismas dekoros, skulptūrās jau otro gadu iemirdzas tūkstošiem LED gaismiņu. Gaismas parks apmeklētājiem atvērts katru dienu līdz plkst.22.00, un ieeja tajā ir bez maksas.

image

Šogad Dzintaru mežaparka Gaismas parks papildināts ar jauniem mirdzošiem gaismas elementiem. Parka apmeklētāju jau iemīļotos dekorus, kas veidoti no 85 tūkstošiem LED gaismiņu, papildina īpaša aleja – Piena ceļš, kurā ikviens varēs saskatīt krītošas zvaigznes un ievēlēties vēlēšanos. Alejas koka galotnes atgādina zvaigznājus naksnīgās debesīs. 14 hektārus plašo parka teritoriju šogad “apdzīvo” lāču, ežu un vāveru ģimene, kā arī citi meža zvēri.

 

Lielākais un iespaidīgākais no gaismas dekoriem arī šogad ir parka tiltiņš – arka, kas veidota jūras viļņa formā. Gaismas tiltiņu veido LED gaismu virtenes kopumā 3,5 km garumā. Dzintaru mežaparka 33,5 metrus augsto skatu torni rotā no gaismas dekoriem veidotas sniegpārsliņas un sniega sanesumi kāpās.

 

Gaismas parka koncepciju veidojuši 2017. gada Lietuvas pilsētas Viļņas krāšņās Ziemassvētku egles autori – mākslinieki Jolanta Tūraite (Jolanta Tūraitė) un Dominiks Koncevičjus (Dominykas Koncevičius) – un Latvijas iluminācijas eksperte Jevgenija Verovska.

 

Ieeja parkā un visos tajā notiekošajos parkos ir bez maksas.

 

Nokļūšanai Dzintaru mežaparkā no Dzintaru stacijas aicinām izmantot gājēju ceļu zem Dzintaru pārvada – tas atrodas, šķērsojot gājēju pāreju pie Dzintaru stacijas. Detalizētāk skatīt "Google Maps": http://ejuz.lv/myh 

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE