Ar krāšņu koncertu “Debess ziedi krīt” 2. decembrī – 1. adventē  iesākās Ziemassvētku gaidīšanas laiks Ķemeru Luterāņu baznīcā. 

image

Šis bija pirmais koncerts baznīcā pēc remontdarbu pilnīgas pabeigšanas, un bija šim nozīmīgajam notikumam atbilstoši vērienīgs – baznīcu pieskandināja trīs koru skanīgās balsis.

 

Koncertorganizācijas “Ave Sol” jauktā kora “Sonante” skanējums klausītājus Ķemeros jau priecējis vairākkārt – viesošanās šeit korim jau ir kļuvusi par skaistu un gaidītu tradīciju. Taču šoreiz “Sonantei” bija pievienojušies divi draugu kori –  Rīgas Tehniskās universitātes sieviešu koris “Delta”, kā arī Engures sieviešu koris “Engure”, kam šī bija pirmā lielā uzstāšanās ārpus Engures.

 

Ķemeru Luterāņu baznīcas draudze saka vislielāko paldies koriem par iespēju sākt ceļu uz Ziemassvētkiem tik sirsnīgā un skanīgā noskaņā! Taču ar to Ziemassvētku gaidīšanas laika skanīgums Ķemeru Luterāņu baznīcā nebūt nebeidzas – Adventa laika koncerti notiks gan 9. decembrī – 2. adventē, gan arī 16. decembrī – 3. adventē.

 

9. decembrī baznīcā uzstāsies Rīgas Sv. Mārtiņa draudzes koris, savukārt 16. decembrī Ziemassvētku noskaņu uzburt palīdzēs Kauguru kultūras nama jauktais koris “Spārnos”.

Laipni lūgti visi interesenti! Koncertu sākums plkst. 11.30, uzreiz pēc svētdienas dievkalpojuma beigām.