Jaunā gada pasākumi Jūrmalā
Publicēts: ceturtdiena, 27.decembris, 2018
Kategorija: Kultūra

Jūrmalas pilsēta aicina Jaunā gada brīvdienas pavadīt ģimenes un draugu lokā, apmeklējot pasākumus un norises Jūrmalas pilsētā. 31. decembrī jūrmalnieki un pilsētas viesi laipni aicināti uz kopīgu Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu un krāšņu svētku uguņošanu Kauguros. 

image

Sagaidīsim Jauno gadu kopā

Kā katru gadu, arī šogad pilsēta ir parūpējusies par lustīgu Jaunā gada sagaidīšanu kuplā pulkā. Plkst. 23.00 aicināti uz pasākumu Kauguru kultūras nama pagalmā Raiņa ielā 110. Spēlēs Jaungada orķestris, būs kopīga ziemas dziesmu dziedāšana, pieslēgšanās TV translācijai, krāšņa uguņošana un patīkami pārsteigumi.

31. decembrī uz Vecgada pavadīšanas un Jaunā gada sagaidīšanas pasākumiem kūrortviesnīcās un restorānos aicina Jūrmalas uzņēmēji. Vairāk informācijas par pasākumu norises vietām www.visitjurmala.lv.

 

Pārsteidzošas un radošas aktivitātes ģimenēm ar bērniem un slidošana

1. janvārī no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00 bērni kopā ar vecākiem aicināti uz Jaungada Jampadraci, kur kopā ar folkloras kopu varēs iet latviešu tautas dejās un rotaļās, rosīties radošajās darbnīcās un piedalīties dažādās aktivitātēs lieliem un maziem.

Līdz 5. janvārim sestdienās un svētdienās no plkst. 16.00 līdz 19.00 Dzintaru mežaparka Gaismas parkā notiks radošās darbnīcas, rotaļas un citas aktivitātes ģimenēm ar bērniem. Mežaparkā gada tumšajā laikā iededzas tūkstošiem gaismiņas, uzburot parkā pasaku un tēlu valstību. Gaismas parks apmeklētājiem atvērts katru dienu līdz plkst. 22.00. Gaismiņas parkā tiek iedegtas līdz ar krēslas iestāšanos, ap plkst.16. Ieeja parkā bez maksas.

 

Ziemassvētku festivāls Dzintaru koncertzālē

Gada nogalē un Jaunā gada sākumā ir iespēja apmeklēt kādu no “Ziemassvētku festivāla” koncertiem, kas Dzintaru koncertzālē Turaidas ielā 1 norisināsies līdz 7. janvārim. Informācija par vēl pieejamajiem koncertiem mājas lapā www.dzintarukoncertzale.lv. Biļešu iegāde “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās.

 

Brīvdienās aicināti izbaudīt slidošanas priekus jaunajā slidotavā Kauguros Skolas ielā 40. Slidotavas apmeklējums visiem slidotgribētājiem ir bez maksas, un uz to var nākt gan ar savām slidām, gan arī tās iznomāt.

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE