Dzintaru koncertzāle un Ojārs Rubenis aicina uz jaunu koncertu ciklu “Kino un teātra mūzika”
Publicēts: pirmdiena, 11.februāris, 2019
Kategorija: Kultūra

2019. gadā Dzintaru koncertzāle un Ojārs Rubenis aicina klausītājus uz jaunu koncertu ciklu “Kino un teātra mūzika”. Šonedēļ – pirmais koncerts ar Maestro Raimondu Paulu. 

image

Latvijas Nacionālā teātra izpilddirektors Ojārs Rubenis šos koncertus iecerējis kā sirsnīgu sarunu ar populāriem un tautā iemīļotiem komponistiem par viņu radīto mūziku leģendārām 20. gadsimta latviešu kinofilmām. Koncertos tiksimies ne tikai ar komponistiem, bet arī kino filmu aktieriem, mūziķiem un dziedātājiem.

 

“Bieži dzirdam sakām – dzīve ir viens vienīgs teātris, vai arī – dzīvē viss kā kino. Bet mūzika ir neatņemama gan kino, gan teātra žanra daļa. Mūzika ir tā, kas dzīvo neatkarīgu dzīvi arī tad, kad izrāde vairs netiek spēlēta un kinolentes izbalējušas. Mūsu stāsti būs par melodijām, talantīgiem komponistiem un aktieriem – “tad” un “šodien”, un, protams, par kino un teātri,” jaunā cikla ideju raksturo Dzintaru koncertzāles direktors Guntars Ķirsis.

 

Pirmais cikla “Kino un teātra mūzika” koncerts notiks jau šo sestdien, 16.februārī, plkst.18.00 Dzintaru koncertzālē, un tajā koncerta vadītājs Ojārs Rubenis uz sarunu aicinās leģendāro latviešu komponistu, maestro Raimondu Paulu. Viņi dosies pastaigā pa atmiņu takām, ielūkojoties tādās kinofilmās kā “Teātris”, “Ilgais ceļš kāpās”, “Vella kalpi” un daudzās citās. Koncerta muzikālo stāstu kuplinās Latvijas Radio bigbends, solisti un aktieri. 

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE