Jūrmalā pirmo reizi norisināsies “Dubultu karnevāls”
Publicēts: otrdiena, 7.maijs, 2019
Kategorija: Kultūra

11. maijā no plkst. 20.00 līdz 23.00 Dubultu Kultūras kvartālā, Strēlnieku prospektā 30, pirmo reizi norisināsies kultūras un mākslas piedzīvojums ar karnevāla elementiem. Pasākumā gaidāma tikšanās ar īpašiem karnevāla muzikāliem viesiem – Very Cool People, Edavārdi, ansis un Kristīne Prauliņa.

image

Pasākumā no plkst. 20.00 līdz 23.00 tiks piedāvāta plaša kultūras programma. Līdz plkst. 21.30 sešās paralēlās pasākuma norises vietās notiks krāšņi mākslinieciski uzvedumi – vizuālas, teatrālas performances, kuras pasākuma apmeklētāji varēs brīvi baudīt, pastaigājoties Dubultu Kultūras kvartāla iekšpagalmā.

 

Šā gada pasākumam sagatavoti seši tematiski atšķirīgi piedāvājumi – Cilvēks. Orķestris, Dzīres, Karuselis, Visums, Cīņa un Cerība. Vienā no norises vietām ar nosaukumu Cilvēks. Orķestris būs koris vai orķestris, un tā diriģents tiks meklēts pasākuma viesu vidū, tiks aicināts stāties pie diriģenta pults, ņemt rokā zizli un vadīt kori vai orķestri. Dubultu karnevālā būs iespēja izmēģināt kaut ko vēl nepieredzētu, neparastu vai vienkārši lieliski pavadīt vakaru radošā vidē. Pasākumā piedalīsies Jūrmalas mākslinieciskie kolektīvi un profesionālās mākslas studijas.

 

Plkst. 21.30 pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties divās deju meistarklasēs un iemācīties īpašas karnevāla dejas, bet plkst. 22.00 uz skatuves kāps īpašie karnevāla muzikālie viesi – Very Cool People, Edavārdi, ansis un Kristīne Prauliņa.

 

Dodoties uz pasākumu, apmeklētāji aicināti saposties kā jau karnevālā pieņemts – izveidot interesantu matu sakārtojumu, oriģinālu galvas vai sejas rotu. Pārsteidzošākās, interesantākās karnevāla maskas risinājums tiks pamanīts un tā realizētājam būs pārsteiguma balva.

 

“Veidojot pasākumu, domājām, kādam būtu jābūt karnevālam Jūrmalā. Mēs zinām, kāds ir karnevāls Itālijā, Vācijā, Ķīnā vai Brazīlijā, kādas ir senās latviešu maskošanās laika tradīcijas, taču Jūrmalai meklējām jaunu, vēl nebijušu karnevāla profilu un tādu arī atradām. “Dubultu karnevāls” būs inteliģents, vizuāli krāšņs un atraktīvs notikums,“ uz karnevālu aicina pasākuma mākslinieciskais vadītājs Agnis Kristvalds.

 

Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Dubultu Kultūras kvartāls ir mūsdienīga un radoša kultūrtelpa, kurā satiekas domubiedri, dzimst radošas idejas un veidojas jaunie talanti mākslā un mūzikā. Dubultu Kultūras kvartālā atrodas Jūrmalas Mūzikas vidusskola, kuras ēkā ir akustiskā “Dubultu koncertzāle” un kamerzāle ar amfiteātri; Jūrmalas Centrālās bibliotēkas un Dubultu bērnu bibliotēkas ēka un 2015. gadā atklātā Jūrmalas Mākslas skola.

 

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE