Dubultu koncertzālē notiks tikšanās ar “Ensemble Raro” mūziķiem
Publicēts: otrdiena, 8.oktobris, 2019
Kategorija: Kultūra

Uz tikšanos 15. oktobrī plkst.18.00 Dubultu koncertzālē Strēlnieku prospektā 30 aicina kvartets “Ensemble Raro”.

image

Dubultu koncertzālē muzicēs ansamblis “Ensemble Raro” – Diāna Ketlere (klavieres), Boriss Brovcins (vijole), Razvans Popoviči (alts) un Justuss Grims (čells), kas liriskajam rudens laikam sagatavojis Rietumeiropas romantiķu skaņdarbus klavieru kvartetam. Mūziķi vakara programmā piedāvās ne tikai muzikālu piedzīvojumu, bet arī sarunu ar klausītāju par sevi un mūziku, sniedzot plašāku ieskatu mūzikas programmas izvēlē un pašu mākslinieku mūzikas ceļā.

 

Kvarteta “Ensemble Raro” sirds un dvēsele ir Londonas Karaliskās Mūzikas akadēmijas un Ženēvas Mūzikas augstskolas profesore Diāna Ketlere, kurai kamermuzicēšana un ansambļa māksla ir viena no būtiskākajām radošajām šķautnēm. Kvartetu pianiste Diāna Ketlere kopā ar domubiedriem dibināja 2004. gadā un tā mērķis ir radīt neaizmirstamus kamermūzikas piedzīvojumus, apvienojot bagātīgās Eiropas muzikālās tradīcijas ar intuitīvu pieeju mūzikas izpildījumā. Ansamblis, līdztekus klasiskajam repertuāram, aktīvi iesaistās arī mūsdienu kamermūzikas repertuāra izpildīšanā. Pirmatskaņojumi un koncerti tiek sniegti visā pasaulē – Japānā, Amerikā, Austrijā, Rumānijā, Vācijā un citviet, tai skaitā plaši zināmās koncertzālēs – Kārnegī zālē Ņujorkā un Vīnes Musikverein zālē.

 

Tikšanās iekļauta Jūrmalas Mūzikas vidusskolas izglītojošā programmā, kas paredzēta mūzikas skolas audzēkņu profesionālās izaugsmes veicināšanai, kā arī ir pieejams ikvienam interesentam, kurš vēlas baudīt augstvērtīgu muzikālo piedāvājumu.

 

Pasākuma apmeklējums ir bez maksas.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE