Apmeklētāju uzņemšanu klātienē un publisko pasākumu rīkošanu atsākuši muzeji un izstāžu telpas Jūrmalā. Ārkārtas situācijas laikā kultūras iestādes strādā atbilstīgi valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām.

image

Katra iestāde, izvērtējot telpu platību un izvietojumu, noteikusi maksimālo apmeklētāju skaitu, kas vienlaikus, ievērojot divu metru distanci, drīkst atrasties muzeja vai izstāžu zāles telpās. Apmeklētāji aicināti ievērot iestādes noteikto kārtību un respektēt darbinieku norādes.

 

Jūrmalas pilsētas muzejs (Tirgoņu ielā 29)

Līdz 28. jūnijam muzeja kamīnzālē apskatāma izstāde no Jūrmalas pilsētas muzeja krājuma un privātkolekcijām “Rīgas Jūrmalas pilsētai – 100”.

No 20. maija līdz 28. jūnijam muzeja 2. stāva izstāžu zālēs apskatāma vecmeistares, gleznotājas Edītes Krastenbergas darbu retrospekcija “Daugavas plūdums” un gleznotājas Signes Vanadziņas izstāde “Pelēkās vielas”.

Muzejā skatāmas arī pastāvīgās ekspozīcijas “Rīgas Jūrmalas un Ķemeru kūrorta vēsture” un “Bērns kūrortā”.

Jūrmalas pilsētas muzeja telpās vienlaikus drīkst atrasties līdz 25 apmeklētāji, muzeja suvenīru veikalā – ne vairāk kā divi. Norēķinoties par pirkumu, apmeklētāji aicināti lietot maksājumu kartes.

 

Aspazijas māja (Z. Meierovica prospektā 18/20)

Līdz 31. jūlijam muzejā var apskatīt Initas Rudzītes rotu izstādi “Aspazija dzintarā”.

Pastāvīgajā ekspozīcijā “Aspazija atgriežas Dubultos” apmeklētājiem ir iespēja iepazīt latviešu dzejnieces dzīves un daiļrades lappuses.

Telpās vienlaikus tiek uzņemti ne vairāk kā desmit apmeklētāji, muzeja pagalmā drīkst atrasties ne vairāk kā 25 apmeklētāji.

 

Bulduru Izstāžu nams (Muižas ielā 6)

Līdz 29. augustam izstāžu namā apskatāmi dažādās tehnikās veidoti mākslinieces Marutas Raudes darbi viņas piemiņas izstādē “Laimes akmentiņi”.

Izstāžu zālē var atrasties līdz astoņi, izstāžu nama teritorijā – līdz 25 apmeklētāji.

 

Mākslas stacija “Dubulti” (Z. Meierovica prospekts 4)

Līdz 7. jūnijam apskatāma izstāde “Džemma Skulme. Saruna ar laiku”.

No 24. jūnija līdz 27. septembrim  mākslas stacijā būs skatāms Ginta Gabrāna projekts “Lielā atklāšana”.

 

Jūrmalas Brīvdabas muzejs (Tīklu iela 1A)

Plašajā brīvdabas muzeja teritorijā apmeklētāji, ievērojot divu metru distanci, var apskatīt piekrastes zvejnieka sētu (19. gs. beigas) ar tai raksturīgajām ēkām, skatāma arī plaša enkuru, zvejas laivu un virvju vīšanas piederumu kolekcija.

 

Raiņa un Aspazijas vasarnīca (J. Pliekšāna iela 5/7)

Muzeja pastāvīgā ekspozīcija apskatāma no 21. maija.

No 2. jūnija līdz 11. jūlijam Raiņa un Aspazijas vasarnīcā būs skatāma laikmetīgās mākslas izstāde “Sieviete bez īpašībām”. Izstādē piedalās mākslinieces Elīna Brasliņa, Krista Dintere, Liene Mackus, Krista Dzudzilo un Sandra Krastiņa.