29. un 30. augustā Mežmalas vidusskolas sporta laukumā notiks Kauguru brīvdabas koncerti. Jūrmalniekus iepriecinās rokgrupa “Dzelzs Vilks” un dziedātājs Jānis Stībelis, īpaša programma sagatavota arī ģimenēm ar bērniem.  Ieeja koncertos tikai ar bezmaksas ieejas kartēm. 

image

29. augustā –“Brīnumu meža piedzīvojums” bērniem, vakara koncertā “Dzelzs Vilks”

29. augusta plkst. 12.00 ģimenes ar bērniem iepriecinās “Brīnumu meža piedzīvojums” – dziedošas ziedu meitenes un dažādi brīnumu meža iemītnieki. Ar diviem koncertiem plkst. 16.00 un plkst. 19.00 klausītājus priecēs latviešu rokgrupa “Dzelzs Vilks”, kas koncertā izpildīs zināmākās kompozīcijas – “Uijā, uijā, nikni vilki”, “Balerīna”, “Oranži mati” un citas.

 

30. augustā – “Tutas dziesmas” bērniem, vakara koncertā Jānis Stībelis

30. augustā plkst. 12.00 mazākos koncerta apmeklētājus priecēs bērnu seriāla “Tutas lietas” varoņi  – Tuta, viņas draudzene Lapsa, kas kopā ar mūziķiem izpildīs komponistes Lauras Polences dziesmas no mūzikas albuma “Tutas dziesmas”. Plkst. 16.00 un plkst. 19.00 Kauguros izskanēs pazīstamā dziedātāja Jāņa Stībeļa koncerti, kas jūrmalniekiem piedāvās programmu no jaunākā albuma “Optimists”, kā arī jau labi zināmās dziesmas no citiem mūzikas albumiem.

 

Bezmaksas tiešraidē mājaslapā jurmala.lv un facebook.com/jurmalalv būs iespējams skatīties abu dienu bērnu koncertprogrammas plkst. 12.00, grupas “Dzelzs Vilks” uzstāšanos 29. augustā plkst. 19.00 un Jāņa Stībeļa koncertu 30. augustā plkst. 19.00.

 

Ieeja koncertos – bez maksas, uzrādot ieejas karti. Vietu skaits ir ierobežots.

 

Ieejas kartes var saņemt:

 • Jūrmalas Kultūras centrā – visas ieejas kartes izņemtas;
 • Kauguru Kultūras namā (no pirmdienas līdz sestdienai plkst. 12.00–18.00).  Tālrunis uzziņām par ieejas karšu pieejamību 62903642.
 • elektroniski:
  29. augusts
  plkst.12.00 bērniem – “Brīnumu meža piedzīvojums" – visas ieejas kartes izņemtas 
  plkst.16.00 “Dzelzs vilks” – visas ieejas kartes izņemtas 
  plkst.19.00 “Dzelzs vilks” – visas ieejas kartes izņemtas 
  30. augusts
  plkst.12.00 bērniem – “Tutas dziesmas” – visas ieejas kartes izņemtas
  plkst.16.00 Jānis Stībelis – www.bilesuparadize.lv/lv/event/83581
  plkst.19.00 Jānis Stībelis – visas ieejas kartes izņemtas 

 

Viena persona var saņemt divas ieejas kartes, viena ģimene (vienas mājsaimniecības ģimenes locekļi) – četras kartes. Aicinām ievērot uz ieejas kartēm norādīto ierašanās laiku, lai izvairītos no drūzmēšanās!

 

Saņemot ieejas kartes, jānorāda personas dati. Neierašanās gadījumā (nevis rezervācijai) lūdzam laikus informēt, rakstot uz kaugurukoncerti@jurmala.lv, lai jūsu saņemtās ieejas kartes un personas datus var anulēt un piešķirt citiem apmeklētājiem.

 

Aicinām ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus.

 

Satiksmes ierobežojumi:

Sestdien, 27. augustā, no plkst. 10.00 līdz svētdienai, 31. augustam, plkst. 20.00 aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Rūpniecības ielā posmā no Lauku ielas līdz Lāčplēša ielai.  

 

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts publicitātei.