Jūrmalas Kultūras centrā oktobrī atsākas Džeza kluba pasākumi. Šajā sezonā tikšanās ar izciliem mūziķiem kluba pasākumos notiks viendaļīgu koncertu formātā.

image

Džeza klubā 16. oktobrī ar koncertprogrammu “Gaisma krīt” viesosies trio: Jolanta Gulbe- Paškeviča (balss), Kristaps Vanadziņš (klavieres) un Deniss Paškevičs (saksofons, flauta). Koncertā skanēs labi zināmas latviešu komponistu dziesmas jaunos aranžējumos, kuru autori ir dziedātāja Jolanta Gulbe-Paškeviča un džeza pianists Kristaps Vanadziņš.

Koncertprogrammā iekļautas Imanta Kalniņa un Vizmas Belševicas “Dūdieviņš”, Aigara Voitišķa un Viktora Kalniņa “Cik savādi”, Mārtiņa Brauna un Jāņa Petera “Dziesma par spēli”, Raimonda Paula un Jāņa Petera “Ja Tevis nebūtu” un citas latviešu tautai nozīmīgas dziesmas. Jolanta Gulbe par koncertu teic: “Jāsaka paldies latviešu komponistiem un dziesmu vārdu autoriem par nacionālo kultūras bagātību. Esmu uzaugusi ar šo mūziku, tā ir veidojusi manu muzikālo gaumi. Šī programma ir mans veltījums manai tautai, maniem cilvēkiem”.

 

Ar programmu “No klasikas līdz džezam” 6. novembra koncertā klausītājus iepriecinās Ilona Bagele (vokāls), Mārtiņš Zilberts (klavieres) un Gidons Grīnbergs (vijole).

 

27. novembrī ar koncertprogrammu “Vētrainie divdesmitie” uzstāsies džeza diksilends “Sapņu komanda”, tā mākslinieciskais vadītājs Indriķis Veitners (saksofons, flauta). Vokālo solo izpildīs Normunds Rutulis.

 

Biļešu iepriekšpārdošana uz koncertiem notiek tikai klātienē Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35 divas nedēļas pirms katra pasākuma – pirmdienās, trešdienās, sestdienās plkst. 13.00–18.00. Iegādājoties biļeti, jāaizpilda personalizēta apmeklētāja anketa.

 

Biļešu cenas uz pasākumiem var atšķirties. Ieejas maksa 16. oktobra koncertam ir 15 eiro, daudzbērnu ģimenēm, pensionāriem, personām ar invaliditāti, kā arī maznodrošinātajiem – 10 eiro, jūrmalnieka kartes īpašniekiem – 8 eiro. Tālrunis uzziņām 67762403.