Sākusies pieteikumu pieņemšana pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai projektu konkursā “Profesionālās mākslas pieejamība Jūrmalā”. Pieteikumus var iesniegt līdz 2021. gada 6. janvārim.

image
Attēla autors: Jānis Deinats

Konkursa mērķis ir sekmēt profesionālās mākslas pieejamību Jūrmalā un nodrošināt sabiedrībai iespēju Jūrmalā baudīt daudzveidīgus vietēja un starptautiska mēroga profesionālās mākslas projektus – izstādes, koncertus, festivālus, filmas, izrādes –, realizēt kopprojektus sadarbībā ar Jūrmalas sadraudzības pilsētām, kā arī sekmēt Jūrmalas mūziķu un mākslinieku jubilejas ierakstu vai grāmatu izdošanu.

 

Iepriekšējos gados no konkursam iesniegtajiem projektiem realizēti atpazīstami kultūras notikumi Jūrmalā, tostarp mūzikas festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”, starptautiskais ērģeļmūzikas festivāls “Vox Angelica”, mākslas stacijā “Dubulti” norisinājušās vairākas laikmetīgās mākslas izstādes.

 

Pieteikumus ar norādi “Projektu konkurss “Profesionālās mākslas pieejamība Jūrmalā”” līdz 2021. gada 6. janvārim plkst. 12.00 var iesniegt, nosūtot pa pastu uz adresi Jomas iela 1/5, Jūrmala, LV-2015, vai elektroniski – ar drošu elektronisko parakstu parakstītu pieteikumu nosūtot uz e-pasta adresi pasts@jurmala.lv.

 

Plašāka informācija par projekta pieteikuma iesniegšanu ir sadaļā “Kultūras projekti”, tālrunis uzziņām 27841547.