Jūrmalas pilsētas pašvaldība aicina izvirzīt pretendentus “Gada balvai kultūrā” un balsot par spilgtāko notikumu kultūras dzīvē 2020. gadā. Pretendentus balvām var pieteikt līdz 2021. gada 15. janvārim.

Ikgadējā konkursa mērķis ir novērtēt un piešķirt apbalvojumus par Jūrmalas pilsētā notikušajiem kultūras pasākumiem, pilsētas kolektīvu un mākslinieku sasniegumiem Latvijas un starptautiskos konkursos, mākslinieku devumu pilsētvidē.

 

Ņemot vērā šāgada situāciju, daudzi liela mēroga kultūras pasākumi tika atcelti, tomēr Jūrmalas kultūras dzīvē iezīmējas atsevišķi spilgti notikumi, kas norisinājušies gan klātienē, gan arī tiešsaistē un pelnījuši atzinīgu vērtējumu.

 

Pretendentus “Gada balvai kultūrā 2020” var pieteikt nominācijās “Par mūža ieguldījumu Jūrmalas kultūras dzīves veidošanā”, “Gada balva kultūrā”, “Par izciliem sasniegumiem Latvijas un starptautiskajos konkursos, koncertos un izstādēs, popularizējot Jūrmalas vārdu”, “Par Jūrmalas tēla popularizēšanu”, “Par spilgtāko kultūras notikumu Jūrmalas apkaimēs” un “Skatītāju simpātiju balva par spilgtāko kultūras pasākumu Jūrmalā”.

 

Pretendentus apbalvojumiem visās nominācijās var pieteikt:

  • aizpildītu pieteikuma anketu atstājot pastkastītē pie Jūrmalas pilsētas domes apmeklētāju apkalpošanas centriem: Jomas ielā 1/5 Majoros, Raiņa ielā 110 Kauguros vai Tukuma ielā 20 Ķemeros;
  • nosūtot aizpildītu pieteikuma anketu uz e-pasta adresi kulturas_nodala@jurmala.lv.

Anketas pieejamas zemāk pielikumā.

 

Balsot par skatītāju simpātiju balvu var arī šeit.

 

Ar konkursa nolikumu var iepazīties sadaļā “Gada balva kultūrā”.