Dzintaru koncertzālē notiks Intara Busuļa koncerts ar klausītājiem klātienē
Publicēts: pirmdiena, 7.jūnijs, 2021
Kategorija: Kultūra

Dzintaru koncertzāles Lielajā zālē 11. jūnijā notiks Rīgas festivāla atklāšanas koncerts. Uz skatuves satiksies dziedātājs Intars Busulis, “Abonementa orķestris”, Latvijas Radio bigbends un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris. Šis ir pirmais vasaras sezonas koncerts Dzintaros ar klausītājiem klātienē. Koncerts tiks pārraidīts arī televīzijas kanālā “ReTV”.

image

“Abonementa orķestra” spilgto tandēmu – Intars Busulis un Kārlis Lācis – raksturo īpaša radošā dzirksts un fantastiska skatuviskā sapratne, kā arī talants radīt un atskaņot emocionāli saistošu mūziku, kuras būtiska sastāvdaļa ir izcila latviešu autoru dzeja. Smeldzīgi melanholiskā “Brīvdiena”, spēcīgi uzrunājošā “Dejo vientulību”, nostalģiski spraigā “Viss ir iespējams” un romantiski intīmā “Miglas rīts” – dažas no dziesmām, kas šajā koncertā izskanēs vēl kuplāk un krāšņāk, jo Intaram Busulim uz Dzintaru koncertzāles skatuves pievienosies arī Latvijas Radio bigbends un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris.

 

Līdzās dziesmām un lappusēm no Kārļa Lāča “Latvju simfonijas” un teātra mūzikas koncertprogrammā izskanēs arī pazīstamas džeza melodijas, tostarp “Summertime”, “Night and Day” un “When I Fall in Love”.

 

Koncerta apmeklētājiem pirms pasākuma būs jāuzrāda digitālais Covid-19 sertifikāts, kas ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19, veikusi Covid-19 analīzes, vai arī ir izslimojusi Covid-19. Apmeklētājiem būs jālieto mutes un deguna aizsegs visā pasākuma norises laikā. Klausītājiem būs fiksētās, personalizētās sēdvietas, pametot sēdvietu, būs jāievēro divu metru fiziskās distancēšanās nosacījumi. Pie ieejas koncertzālē apmeklētājiem būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments.

 

Koncerta sākums 11. jūnijā plkst. 20.00. Koncerts tiks pārraidīts arī televīzijas kanālā “ReTV” 11. jūnijā plkst. 21.25.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2021
PILSĒTAS KARTE