image
Uzsāks teātra ēkas pārbūvi

Jūrmalas pašvaldība atjaunos Jūrmalas teātra ēku Muižas ielā 7. Šim mērķim pašvaldība piesaistījusi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

ceturtdiena, 29.oktobris, 2020
image
Jūrmalas pilsētas domes oktobra sēdes lēmumi

Jūrmalas domes 29. oktobra sēdē tika skatīti vairāk nekā 120 jautājumi: apstiprināti grozījumi lēmumos par pašvaldības dalību projektu konkursos ārējā finansējuma piesaistei, veikti grozījumi izglītības iestāžu nolikumos, pieņemti lēmumi saistībā ar teritorijas plānojumu, par dzīvojamo telpu īri, dzīvokļu īpašumu izsolēm un citi.

ceturtdiena, 29.oktobris, 2020
image
Attālināto mācību laikā Jūrmalas skolēni saņems pārtikas pakas

Jūrmalas pilsētas pašvaldība visiem skolēniem, kuri mācās attālināti, piešķirs pārtikas pakas, – deputāti nolēma šodien, 29. oktobrī, domes sēdē.

ceturtdiena, 29.oktobris, 2020
image
Pilsētas ūdensvads un kanalizācija – no Priedaines līdz Ķemeriem

SIA “Jūrmalas ūdens” septembrī noslēdza trīs līgumus par ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīklu izbūvi no Priedaines līdz Ķemeriem. Darbus plānots sākt oktobrī.

pirmdiena, 12.oktobris, 2020
image
Jūrmalā no nākamā gada palielinās pirmsskolas pedagogu algas

Jūrmalas pilsētas pašvaldība no nākamā gada janvāra palielinās atalgojumu pirmsskolas pedagogiem un pedagogu palīgiem. Ieceri pašvaldība iekļaus 2021.gada budžetā.

piektdiena, 9.oktobris, 2020
image
Kā saņemt Jūrmalas iedzīvotāja karti COVID-19 laikā?

Laikā, kad Jūrmalas apmeklētāju apkalpošanas centri ir slēgti, Jūrmalas iedzīvotāja karti var saņemt attālināti, uz Jūrmalas pilsētas domes elektroniskā pasta adresi pasts@jurmala.lv nosūtot aizpildītu un parakstītu pieteikumu .

piektdiena, 9.oktobris, 2020
image
Darbu uzsāk atjaunotais sporta skolas peldbaseins

Pabeigta Jūrmalas Sporta skolas peldbaseina ēkas Rūpniecības ielā 13 pārbūve; no oktobra sākuma peldbaseins pieejams Jūrmalas Sporta skolas audzēkņiem, kā arī citām izglītības iestādēm un no nākamā gada – arī pārējiem jūrmalniekiem.

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Jūrmalas pilsētas pašvaldībā iedzīvotājus apkalpo pēc iepriekšēja pieraksta un attālināti

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka epidemioloģiskās drošības nolūkā Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai apmeklētāju apkalpošana no ceturtdienas, 8. oktobra, notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta vai attālināti, sniedzot konsultācijas telefoniski vai ar e-pasta starpniecību.

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Esiet aktīvi, iesaistieties pilsētas attīstības programmas izstrādē!

Jūrmalas pilsētas dome ir uzsākusi Jūrmalas pilsētas attīstības programmas 2023.–2029. gadam izstrādi un aicina iedzīvotājus un uzņēmējus iesaistīties izstrādes procesā.

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Dibinās Jūrmalas Futbola skolu

Lai veicinātu bērnu un jauniešu futbola attīstību, Jūrmalas pilsētas dome dibinās jaunu profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādi – Jūrmalas Futbola skolu, – tā 24.septembrī lēma Jūrmalas pilsētas dome. Plānots, ka jaunā Jūrmalas Futbola skola no 2021. gada 4. janvāra sāks īstenot profesionālās ievirzes programmas.

otrdiena, 6.oktobris, 2020
Ielādēt vairāk