image
Kauguros notiek būvdarbi atpūtas parka izveidei

Kauguros, teritorijā starp Talsu šoseju, Telšu ielu, Mazo Nometņu ielu un Lauku ielu, notiek būvdarbi labiekārtota atpūtas parka izveidei 3,8 hektāru platībā un jauniešu mājas būvniecībai.

piektdiena, 9.aprīlis, 2021
Dzīvokļu nodaļas paziņojums

Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļa aicina sazināties ar Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļu Dubultu prospektā 1, Jūrmalā, norēķinu jautājumu risināšanai, personu, kura norādītajā laika periodā dzīvoja Jūrmalas pilsētas pašvaldībai piederošajās dzīvojamās telpās

piektdiena, 9.aprīlis, 2021
image
Lielupes krasta stiprinājumu būvdarbus turpinās jūnijā

Pašvaldība jau informēja, ka februārī sākta Lielupes krasta stiprināšana Majoros no Rīgas ielas sākuma līdz Plūdu ielai Dzintaros. Lai saudzētu zivju resursus to migrācijas ceļā un nārsta periodā, līdz jūnijam ir noteikts būvdarbu pārtraukums.

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
image
Izsludināta atkārtota pieteikšanās uz brīvajām amatnieku tirdzniecības vietām pavasara/vasaras sezonai

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka no 1.aprīļa līdz 24.aprīlim tiek pieņemti iesniegumi atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai ar pašu izgatavotiem mākslas un amatniecības priekšmetiem un rūpnieciski ražotiem suvenīriem ar Jūrmalas vai Latvijas tematiku pavasara/vasaras sezonā no š.g. 25.maija līdz 31. oktobrim.

otrdiena, 30.marts, 2021
image
Aicinām uzņēmējus pieteikties darbam Jūrmalas uzņēmēju konsultatīvajā padomē

Līdz  4. jūnijam pagarināts pieteikumu pieņemšanas termiņš Jūrmalas uzņēmēju konsultatīvās padomes sastāva veidošanai.

pirmdiena, 29.marts, 2021
image
Kauguros rit darbi parka un jauniešu mājas būvniecībai

Kauguros sākti būvdarbi labiekārtota atpūtas parka un jauniešu mājas būvniecībai. Parks ar jauniešu māju plānots 3,8 hektāru platībā teritorijā starp Talsu šoseju, Telšu ielu, Mazo Nometņu ielu un Lauku ielu.

piektdiena, 26.marts, 2021
image
Jūrmalas pilsētas domes 25. marta sēdes lēmumi

Domes sēdē atbalstīja piemaksu noteikšanu Bāriņtiesas darbiniekiem ārkārtējā situācijā, atbalstīja pašvaldības un tās iestāžu dalību atklātos projektu konkursos, lai piesaistītu finansējumu projektu realizēšanai izglītības, kultūras un citās jomās, pieņēma lēmumu par šķiroto atkritumu savākšanas laukuma izveidi Jūrmalā, kā arī lēmumus saistībā ar teritoriju, nekustamo īpašumu un citus.

ceturtdiena, 25.marts, 2021
image
Jūrmala startē skatē “Gada labākā būve Latvijā 2020”

Trīs Jūrmalas būves konkursa “Gada labākā būve Latvijā 2020” žūrija izvirzījusi vērtēšanas otrajai kārtai. Skates otrajā kārtā konkursā piedalās kopumā 90 būves astoņās nominācijās.

otrdiena, 23.marts, 2021
image
Sāk būvdarbus Kauguru parka un jauniešu mājas būvniecībai

Sākti būvdarbi labiekārtota atpūtas parka un jauniešu mājas būvniecībai Kauguros. Parks ar jauniešu māju plānots 3,8 hektāru platībā teritorijā starp Talsu šoseju, Telšu ielu, Mazo Nometņu ielu un Lauku ielu.

otrdiena, 23.marts, 2021
image
Aprīlī Jūrmalā sāks Lielupes pamatskolas ēkas pārbūvi

Aprīlī Jūrmalā, Aizputes ielā 1a, sāks Lielupes pamatskolas ēkas pārbūvi un sporta zāles būvniecību. Līgumu par Lielupes pamatskolas ēku kompleksa izbūvi pašvaldība noslēgusi 22. martā ar iepirkumu konkursa kārtībā izraudzīto būvuzņēmēju – piegādātāju apvienību “Litana&Torensberg”, projekta īstenošanas termiņš ir 14 mēneši no būvniecības darbu uzsākšanas.

pirmdiena, 22.marts, 2021
Ielādēt vairāk