Jūrmala piedalīsies tūrisma gadatirgū “SENIOR DAY 2019” Stokholmā, Zviedrijā
Publicēts: otrdiena, 7.maijs, 2019
Kategorija: Pašvaldība

7. maijā Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma gadatirgū “Senior Travel Day 2019” Stokholmā. Kopā ar Jūrmalas tūrisma informācijas centru vienā stendā darbosies arī viesnīca “Hotel Jūrmala Spa”.

Jūrmala izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar atpūtas un atveseļošanās iespējām,  kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas pilsētas brošūru zviedru valodā, informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, atpūtas iespējām un informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā, savukārt viesnīca “Hotel Jūrmala Spa” iepazīstinās ar piedāvātajiem pakalpojumiem. Apmeklētāji varēs doties virtuālā pastaigā pa Jūrmalu, izmantojot virtuālās realitātes brilles.

 

“Senior Travel Day” ir tūrisma gadatirgus, kas norisinās Stokholmā. Šis gadatirgus pulcē un apvieno aktīvos Zviedrijas seniorus, kuri gadatirgu apmeklē ar mērķi atklāt jaunus galamērķus un jaunas iespējas bagātīgākai ikdienas dzīvei. Pagājušajā gadā izstādi apmeklēja vairāk nekā 18 000 apmeklētāju.

 

Tūrisma izstādē Jūrmalas pilsētas dome piedalās projekta “Latvijas starptautiskās konkurētspējas veicināšana uzņēmējdarbībā” ietvaros, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto vienošanos Nr. SKV-L-2017/335.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2020
PILSĒTAS KARTE