No 16. līdz 19. janvārim Jūrmalas pilsētas dome piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē Somijā „MATKA NORDIC TRAVEL FAIR 2019”. Šogad Jūrmalas kūrortpilsētas piedāvājumi tiks prezentēti Latvijas kopstendā, kuru organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. 

Izstādes apmeklētāji varēs saņemt tūrisma bukletus par atpūtas, konferenču rīkošanas un veselības uzlabošanas iespējām Jūrmalā, uzzināt par lielākajiem 2020.gada pasākumiem kūrortpilsētā.

 

Somija Jūrmalai ir stratēģiski nozīmīgs galamērķis, ko apliecina arī Centrālās Statistikas pārvaldes dati. Somija šobrīd ir sestais svarīgākais tūrisma tirgus, veidojot 4–5% no tūristu kopskaita Jūrmalā. Kā liecina Jūrmalas tūrisma informācijas centra dati daudzi somi ierodas Jūrmalā arī kā vienas dienas viesi, labprāt izbaudot pastaigu gar jūru, SPA procedūras, pusdienas restorānā un apmeklējot kādu muzeju, Dzintaru mežaparku vai “Līvu Akvaparku”.

 

„MATKA NORDIC TRAVEL FAIR 2020” ir lielākā Ziemeļvalstu tūrisma izstāde, ko ik gadu apmeklē ap 70 000 interesentu, no kuriem 20 000 ir tūrisma nozares profesionāļi.

 

Jūrmalas pilsētas dome piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē „MATKA NORDIC TRAVEL FAIR 2020” projekta “Latvijas starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros,  saskaņā ar 2017.gada 28.jūnijā Jūrmalas pilsētas domes un v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto līgumu Nr. SKV-L-2017/335.