23.–26. janvārī norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde “Adventur 2020" Viļņā un 7.–9. februārī tūrisma izstāde “Tourest 2020” Tallinā, kurās Jūrmala tiks pārstāvēta atsevišķā stendā.

image

Jūrmala lietuviešiem un igauņiem tiks prezentēta kā galamērķis ar plašām atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem un daudzveidīgu kūrortārstniecības un spa piedāvājumu. Stendā tiks izvietota informācija par Jūrmalas tūrisma objektiem, atpūtas iespējām pilsētā, 2020. gada lielākajiem pasākumiem un īpašajiem piedāvājumiem no tiem Jūrmalas uzņēmējiem, kuri izstādē nepiedalīsies. Jūrmalas uzņēmēji, kuri piedalīsies izstādē, apmeklētājus informēs par īpašajiem piedāvājumiem, sniegtajiem pakalpojumiem un cenām šajā gadā, kā arī piedāvās iegādāties tos uz vietas.

 

Stenda apmeklētajiem būs iespēja doties virtuālā ceļojumā pa Jūrmalu, izmantojot virtuālās realitātes brilles, kurās var aplūkot dažādu pilsētas tūrisma objektu panorāmas un videostāstus. Interesenti varēs piedalīties spēlē  “Iepazīsti Jūrmalu”, kur spēlētāja uzdevums būs kūrortpilsētas kartē atrast un pareizi novietot populārākos tūrisma objektus, par to saņemot nelielu suvenīru ar Jūrmalas pilsētas simboliku.

 

Lietuva un Igaunija ir Jūrmalas augsti prioritārie mērķtirgi. 2019. gada pirmajos deviņos mēnešos Lietuvas tirgus ieņēma 3. vietu, sasniedzot 12% no kopējā tūristu skaita, bet Igaunijas tirgus ieņēma 4. vietu, sasniedzot 9% no kopējā tūristu skaita.

 

Jūrmala šajos augsti prioritārajos mērķtirgos sevi popularizē, piedaloties tūrisma izstādēs, uzņemot masu mediju pārstāvjus un tūroperatorus un īstenojot reklāmas kampaņas plašsaziņas līdzekļos.

 

Tūrisma izstādē Jūrmalas pilsētas dome piedalās projekta “Latvijas starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto vienošanos Nr. SKV-L-2017/335.