Turpinās pieteikšanās uz amatnieku tirdzniecības vietām
Publicēts: trešdiena, 12.februāris, 2020
Kategorija: Pašvaldība

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka līdz 1.martam tiek pieņemti iesniegumi atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai ar pašu izgatavotiem mākslas un amatniecības priekšmetiem un rūpnieciski ražotiem suvenīriem ar Jūrmalas vai Latvijas tematiku.

image

Tirdzniecības vietu izvietojuma shēmu lūdzam skatīt šeit . Vienai fiziskai vai juridiskai personai tiks piešķirta ne vairāk kā viena pastāvīgā tirdzniecības vieta, kas nav lielāka par 2x2 metriem.

 

Lai pieteiktos amatnieku tirdzniecības vietām nepieciešams iesniegt:

  • iesniegums atļaujas saņemšanai tirdzniecībai ielu tirdzniecības vietā (iesnieguma veidlapa );
  • fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, apliecinājums, ka tā neveic saimniecisko darbību vai saskaņā ar  likumu „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” var nereģistrēties kā saimnieciskās darbības veicējs, kā arī nenodarbina citas personas;
  • foto uzņēmums ar tirdzniecības vietas vizuālo izskatu;
  • tirdzniecības dalībnieka apliecinājums par Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētas nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektroniskās ierīces vai iekārtas tehniskās pases vai Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētu kvīšu esamību.

 

Svarīgi! Pieteikuma izskatīšana būs iespējama tikai pēc visu minēto dokumentu saņemšanas.

 

Ja uz vienu tirdzniecības vietu ir pieteikušies vairāki tirdzniecības dalībnieki, to dalība tiek izvērtēta pēc šādiem kritērijiem:

 

Jautājumu gadījuma sazinieties ar Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības nodaļas vecāko eksperti Signi Laķi (e-pasts signe.lake@jurmala.lv, tālr. 67511490).

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2020
PILSĒTAS KARTE