image
Izsolīts “Pēperkoku namiņš” Jūrmalā

Īpašums Salacas ielā 4 k-1 pārdots izsolē privātpersonai par 49 839 eiro. Izsolē bija pieteikušies divi pretendenti. Objekta sākumcena bija 38 935 eiro, izsoles solis – 2 726 eiro. Izsoles rezultāti vēl jāapstiprina Jūrmalas pilsētas domei; nākamā Jūrmalas pilsētas domes sēde plānota 19.martā. 

ceturtdiena, 27.februāris, 2020
image
Aicina laikus pieteikties ilgtermiņa caurlaidēm iebraukšanai Jūrmalā

No 1.aprīļa atsāksies periods, kad iebraukšanai Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nepieciešama caurlaide. Jūrmalas pilsētas dome aicina transportlīdzekļu vadītājus, kuri plāno noformēt vai iegādāties ilgtermiņa caurlaides, neatlikt to uz pēdējo brīdi. 

ceturtdiena, 27.februāris, 2020
image
Uzņēmējus aicina pieteikties Jūrmalas pilsētas pludmales nogabalu nomas tiesību izsolei

Jūrmalas pilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus pieteikties astoņu pludmales nogabalu nomas tiesību izsolei. Nomas tiesības tiek izsolītas uz pieciem gadiem. Nomātajos pludmales nogabalos uzņēmēji varēs izvietot kafejnīcas un sniegt atpūtas pakalpojumus jūrmalniekiem un kūrortpilsētas viesiem.

ceturtdiena, 27.februāris, 2020
image
Iedzīvotāju vērtējumam nodod Jūrmalas Teritorijas plānojuma grozījumus; publiskā apspriešana sāksies no 9.marta

No 2020.gada 9.marta līdz 22.aprīlim publiskai apspriešanai tiks nodota Jūrmalas teritorijas plānojuma grozījumu pirmā redakcija, lai uzklausītu iedzīvotāju, uzņēmēju un nevalstisko organizāciju viedokļus, kā arī saņemtu institūciju atzinumus, 20.februārī lēma Jūrmalas pilsētas dome.

pirmdiena, 24.februāris, 2020
image
Īsumā par domes februāra sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 20. februāra sēdē tika skatīti gandrīz 80 jautājumi: veikti grozījumi pilsētas budžetā 2020. gadam, atbalstīta pašvaldības dalība projektu konkursos ārējā finansējuma piesaistei, finansējuma piešķiršana mūziķiem un sportistiem, pieņemti lēmumi saistībā ar teritorijas plānojumu, dzīvojamo telpu īri, nekustamā īpašuma izsolēm un citi.

piektdiena, 21.februāris, 2020
image
Ēnu dienā skolēni iepazīst Jūrmalas pašvaldības speciālistu darba ikdienu

Visā Latvijā 12. februārī notika ikgadējā Ēnu diena – karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem, kas organizēts ar mērķi – sniegt ieskatu nākotnes profesijas izvēlē.

trešdiena, 12.februāris, 2020
image
Turpinās pieteikšanās uz amatnieku tirdzniecības vietām

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka līdz 1.martam tiek pieņemti iesniegumi atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai ar pašu izgatavotiem mākslas un amatniecības priekšmetiem un rūpnieciski ražotiem suvenīriem ar Jūrmalas vai Latvijas tematiku.

trešdiena, 12.februāris, 2020
image
Jūrmalnieki arī šogad saņems nodokļa atvieglojumus

Februāra otrajā pusē jūrmalnieki savās pastkastītēs vai arī e-pastā saņems maksāšanas paziņojumu par nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) 2020. gadam.

otrdiena, 11.februāris, 2020
Jūrmala piedalās lielākajā Baltijas specializētajā darījumu tūrisma pasākumā „CONVENE 2020”

No 12. līdz 13. februārim Jūrmalas pilsētas dome pirmo reizi piedalīsies starptautiskā specializētajā darījumu tūrisma darbseminārā un kontaktbiržā Lietuvā “CONVENE 2020”.

piektdiena, 7.februāris, 2020
image
Vidusskolēni aicināti “ēnot” Jūrmalas pilsētas domes deputātus un speciālistus

Ikgadējā Ēnu diena – karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem – šogad visā Latvijā notiks 12. februārī. Vēl tikai 7. februārī ir iespēja pieteikties “ēnot” deputātus un speciālistus Jūrmalas pilsētas domē.

otrdiena, 4.februāris, 2020
Ielādēt vairāk