image
No pirmdienas būs slēgta autostāvvieta pie domes

Turpinoties siltumtrašu rekonstrukcijai, kuras laikā Z.Meierovica prospektā uz darbu veikšanas laiku ierobežota autotransporta kustība, no 29.aprīļa līdz 9.maijam tiks slēgts arī stāvlaukums pie Jūrmalas pilsētas domes.

ceturtdiena, 25.aprīlis, 2019
image
Klāt Lielās talkas diena. Sakopsim apkārtni!

Jūrmalas pilsētas pašvaldībā līdz 17. maijam turpināsies ikgadējais Spodrības mēnesis, savukārt sestdien, 27. aprīlī, jūrmalnieki tiek aicināti piedalīties Lielajā talkā, kas notiks sestdien, 27. aprīlī, no plkst. 9.00 līdz 15.00. Jūrmalā pieteiktas vairāk nekā 100 talkas vietas. Šogad talkā un arī turpmāk cilvēki tiek aicināti ne tikai savākt atkritumus, bet arī tos šķirot. Talciniekiem tiks izdalīti divu krāsu maisi: zili, kas paredzēti plastmasai, un balti – pārējiem atkritumiem. Talkas organizatori talkas dienā aicina arī labiekārtot vidi – stādīt kokus, radīt puķudobes, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus un soliņus..

ceturtdiena, 25.aprīlis, 2019
image
Izpēti Ķemerus kopā ar Latvijas Universitātes zinātniekiem!

Svētdien, 5. maijā, Latvijas Universitāte aicina ikvienu interesentu, īpaši ģimenes ar bērniem, uz interaktīvi izglītojošām aktivitātēm “ZINĀTnieks Ķemeros”.

trešdiena, 24.aprīlis, 2019
image
Jaunieši apgūst iemaņas uzņēmējdarbībai

Jūrmalas jaunieši kopā ar jauniešiem no Itālijas un Somijas no 8. līdz 14. aprīlim piedalījās mācību seminārā “Ideju laboratorija”, kur apguva pirmās iemaņas starptautisku ideju izstrādē uzņēmējdarbībai.

trešdiena, 24.aprīlis, 2019
image
Bulduru Dārzkopības vidusskola aicina uz Atvērto durvju dienu

Bulduru Dārzkopības vidusskolas Atvērto durvju dienu pasākums notiks 26. un 27. aprīlī plkst.10.00–15.00. 

trešdiena, 17.aprīlis, 2019
image
Autobusu maršruti un kustības saraksti pieejami mobilajā lietotnē

Pasažieru ērtībām SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” ir izstrādājusi mobilo lietotni “Jūrmalas autobusu satiksme”. Lietotni bez maksas var lejuplādēt “Google Play” veikalā. 

trešdiena, 17.aprīlis, 2019
image
Padomi kā nosargāt savu velosipēdu

Sākoties siltākiem laika apstākļiem, arvien vairāk cilvēku kā ikdienas pārvietošanās līdzekli izvēlas velosipēdu, atbilstoši tam arvien vairāk tiek fiksēti velosipēdu zādzības gadījumi.

pirmdiena, 15.aprīlis, 2019
image
Gatavojamies Lielajai talkai!

Jūrmala pošas pavasarim. Spodrības mēnesis sākas 17. aprīlī, savukārt sestdien, 27. aprīlī, aicinām jūrmalniekus piedalīties Lielajā talkā.

trešdiena, 10.aprīlis, 2019
image
Noslēdzies represētajiem iedzīvotājiem veltīts projekts

Ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu ir pabeigts projekts "Represēto personu diskusiju atbalsta grupa ar mērķi mazināt pārdzīvojumu pieredzes radīto stresu”. Projekts veltīts nepatiesi apvainotajiem un sodītajiem Latvijas pilsoņiem, kuri cietuši jebkura veida totalitārās diktatūras represijās.

otrdiena, 9.aprīlis, 2019
image
Vakanču gadatirgū piedāvās 150 brīvas darba vietas

Otrdien, 9. aprīlī, plkst. 14.00–17.00 Kauguru kultūras namā Raiņa ielā 110 Jūrmalā notiks Vakanču gadatirgus, kur 23 Jūrmalā un tuvākajā apkārtnē strādājošie uzņēmumi darba meklētājiem piedāvās vairāk nekā 150 darba vietu. Šogad vienlaikus notiks arī skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums “Cits bazārs”.

piektdiena, 5.aprīlis, 2019
Ielādēt vairāk