Jaunumi
image
Jūrmalā notiks zaļie bezmaksas pārgājieni

Patīk Jūrmala un pastaigas svaigā gaisā? Interesē kultūra, vēsture? Saista daba? Tad nāc un piedalies biedrības “Vides aizsardzības klubs” organizētajos pārgājienos bezmaksas zaļo pārgājienu ciklā “Daba un cilvēks Jūrmalā”.

trešdiena, 21.augusts, 2019
image
Aicina uz semināru par sievietes identitāti

20.augustā plkst. 17.00 Jūrmalas pilsētas Centrālajā bibliotēkā (Strēlnieku prospekts 30, Dubulti) norisināsies kārtējais Sabiedrības integrācijas projekta "No sirds uz sirdi" seminārs.

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Jūrmalā uzsāk vides kampaņu “Dari dabai prieku, neņem lieku”

Aicinām Jūrmalas tūrisma un sabiedrisko pakalpojumu sniedzējus, tūristu mītņu vietu un objektu īpašniekus, kā arī citus komersantus, kuru darbība saistās ar publisko pakalpojumu sniegšanu, kā arī pašvaldību iestādes, kas veic iedzīvotāju un viesu apkalpošanu,  iesaistīties vides kampaņā “Dari dabai prieku, neņem lieku”. 

pirmdiena, 19.augusts, 2019
image
Mainās satiksmes organizācija uz Jūrmalas šosejas un tās krustojumā ar Rīgas apvedceļu

No piektdienas 16. augusta būtiski mainās satiksmes organizācija Jūrmalas šosejas (A10) un Rīgas apvedceļa A5 (Salaspils–Babīte) satiksmes mezglā. Satiksme pakāpeniski tiek pārkārtota no Rīgas virziena brauktuves uz Jūrmalas virziena brauktuvi un tiek slēgta apļveida uzbrauktuve uz Rīgas apvedceļu A5 (Salaspils–Babīte), braucot no Rīgas Liepājas virzienā.

image
Jūrmalas slimnīcā piedzimis šogad tūkstošais bērniņš

10. augustā Jūrmalas slimnīcā piedzimis šogad tūkstošais bērniņš. Olainiešu Jekaterinas un Aleksandra Streļinu ģimenē dzimusi meitiņa Arina.

piektdiena, 16.augusts, 2019
image
Ūdensvada avārija Z. Meierovica prospektā

Šodien, 15. augustā, ūdensvada avārijas dēļ ir noslēgta ūdens padeve Z. Meierovica prospektā no Ērgļu ielas līdz Gončarova ielai.

 

ceturtdiena, 15.augusts, 2019
image
Jūrmalas Krāsu skrējiena laikā noteikti satiksmes ierobežojumi

Nedēļas nogalē, 18. augustā, Kauguros norisināsies Jūrmalas Krāsu skrējiens. Pasākuma laikā noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā – aizliegta automašīnu novietošana un tiks ierobežota satiksmes kustība atsevišķās pilsētas ielās 17. un 18. augustā.

image
Apbalvoti Jūrmalas pilsētas skaistākie īpašumi

Jūrmalā šovasar norisinājās konkurss “Jūrmalas pilsētas skaistākie īpašumi 2019”. Konkursam bija pieteikts gandrīz 30 īpašumu.

trešdiena, 14.augusts, 2019
image
Ar jūrmalnieka karti – izdevīgāk!

Papildināts atlaižu piedāvājums Jūrmalas iedzīvotāja kartes lietotājiem – dažādas priekšrocības un atlaides kartes īpašniekiem šobrīd piedāvā gandrīz 30 pilsētas uzņēmumi.  

otrdiena, 13.augusts, 2019
image
Apkures tarifs Jūrmalā samazināsies par vairāk nekā 10%

No 1.septembra siltumenerģijas tarifs Jūrmalā būs par 10,3% mazāks jeb 54,61 EUR/MWh (iepriekš – 60,87 EUR/MWh).

otrdiena, 13.augusts, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2019
PILSĒTAS KARTE