image
Biznesa inkubators uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubators izsludina uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties inkubācijas programmai. Pieteikumu pieņemšana tiks atvērta no 2020. gada 1. marta līdz 20. martam.

ceturtdiena, 20.februāris, 2020
image
Jūrmalā tūristu skaits pieaug, mazinās sezonalitātes ietekme

Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) datiem tūristu skaits Jūrmalā 2019. gadā pieaudzis par 5,4% salīdzinājumā ar 2018. gadu;  Latvijā pieaugums bijis 1,6 procenti. Jūrmala no visām pilsētām arī 2019. gadā bija otrs iecienītākais galamērķis uzreiz pēc galvaspilsētas Rīgas kā ārvalstu, tā Latvijas ceļotājiem.

ceturtdiena, 20.februāris, 2020
image
SIA “Jūrmalas ūdens” informē

Šodien, 19. februārī, no plkst. 8.00 līdz 18.00 remontdarbu dēļ ir atslēgta ūdens padeve Piestātnes ielā no Edinburgas prospekta līdz Meža prospektam.

trešdiena, 19.februāris, 2020
image
Nolietoto elektrotehniku varēs nodot bez maksas

No 2. līdz 13. martam Jūrmalā tiek rīkotas Eko dienas, kuru laikā pilsētas iedzīvotājiem būs iespēja nodot nokalpojušo elektrotehniku un elektroierīces bez maksas.

trešdiena, 12.februāris, 2020
image
Atsākas bezmaksas sporta nodarbības

Ar pašvaldības atbalstu atsākušās jūrmalnieku iecienītās jogas, ciguna un ielu vingrošanas telpās bezmaksas nodarbības, kā arī turpinās slimību profilakses un veselību veicinošas aktivitātes dažādām iedzīvotāju grupām. 

otrdiena, 11.februāris, 2020
image
Veselības aprūpes pabalsts Jūrmalas senioriem turpmāk būs 100 eiro

Jūrmalas pilsētas seniori turpmāk varēs saņemt veselības aprūpes pabalstu divreiz lielākā apmērā – pašvaldība to ir palielinājusi no 50 uz 100 eiro.

otrdiena, 11.februāris, 2020
image
Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū

Aicinām darba devējus līdz 20.februārim pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū, kas notiks 26.martā plkst.14.00–17.00 Kauguru kultūras namā.

ceturtdiena, 6.februāris, 2020
image
Jūrmalā norisināsies bezmaksas lekcija un ekspreskonsultācijas migrēnas pacientiem

Ikviens iedzīvotājs, kurš saskāries ar migrēnu vai arī kuram ir aizdomas, ka traucējošo galvassāpju iemesls ir migrēna, aicināts apmeklēt Latvijas Galvassāpju pacientu biedrības organizēto bezmaksas lekciju ‘’BRĪVS no migrēnas’’, kas 13.februārī norisināsies Jūrmalas slimnīcā. 

otrdiena, 4.februāris, 2020
image
Aicina pieteikties valsts valodas kursos

Jūrmalas pilsētas iedzīvotājus – pilngadīgos pilsoņus, nepilsoņus un citu valstu pilsoņus, kuriem ir piešķirta pastāvīgās uzturēšanās atļauja, – aicina pieteikties latviešu valodas kursiem. Mācības ir bez maksas.

ceturtdiena, 30.janvāris, 2020
image
Sociālie pakalpojumi cilvēkiem ar invaliditāti

Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvalde aicina ģimenes, kurās ir bērni ar invaliditāti, un pilngadīgas personas ar garīga rakstura traucējumiem (noteikta I un II grupas invaliditāte) pieteikties izvērtēšanai, lai saņemtu fiziskās rehabilitācijas pakalpojumus un sabiedrībā balstītus sociālos pakalpojumus. Pakalpojumi tiek sniegti bez maksas.

ceturtdiena, 30.janvāris, 2020
Ielādēt vairāk