image
Aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus

Ņemot vērā ledus kušanu, tā biezuma mērījumus un hidrometeoroloģiskās prognozes, Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā noteikts paaugstinātas bīstamības periods uz ūdenstilpju ledus un aizliegums atrasties uz ūdenstilpju, tai skaitā Rīgas jūras līča ledus.

piektdiena, 15.februāris, 2019
image
Aicina piedalīties seminārā par piekrastes viedo attīstību

Lai labāk apzinātu piekrastes teritorijas attīstības potenciālu un attīstības virzienus, 20.februārī plkst.10.00 "Amber Sea Hotel&Spa" Dzintaru prospektā 68 notiks koprades seminārs, kurā izstrādās priekšlikumus jaunajam Nacionālās attīstības plānam par piekrastes viedo attīstību. 

ceturtdiena, 14.februāris, 2019
image
Jauna kārtība norēķinos par patērēto siltiumenerģiju

Sākot ar šī gada februāri, SIA “Jūrmalas siltums” klientiem rēķini par saņemto siltumenerģiju tiks sagatavoti, izmantojot jaunu norēķinu sistēmu – ātrākai un precīzākai informācijas apstrādei ieviesti uzņēmuma klientu numuri.

trešdiena, 13.februāris, 2019
image
Atsākas bezmaksas sporta nodarbības

Atsākušās jūrmalnieku iecienītās jogas un ielu vingrošanas telpās bezmaksas nodarbības, kā arī turpinās slimību profilakses un veselību veicinošas aktivitātes dažādām iedzīvotāju grupām. 

piektdiena, 8.februāris, 2019
image
Japāņu studente Ķemeru “Meža mājai” dāvina unikālus sienu gleznojumus

Studente no Japānas Konatsu Hagita, kura gadu pavadīja praksē Latvijā, Ķemeru Nacionālā parkā Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centra “Meža māja” dabas skolas telpas atdzīvinājusi ar nacionālajā parkā sastopamu augu un dzīvnieku gleznojumiem. 

ceturtdiena, 7.februāris, 2019
image
Aicina apmeklēt Sabiedriskās padomes sēdi

2019. gads Jūrmalas nevalstiskajām organizācijām – biedrībām un nodibinājumiem – ir sācies ar aktīvu darbu. 12.februārī plkst.17.00 NVO pārstāvji tiksies Sabiedriskās padomes sēdē Jūrmalas pilsētas domē, lai apspriestu aktuālus jautājumus un tālāko pilsoniskās sabiedrības attīstību Jūrmalas pilsētā.

ceturtdiena, 7.februāris, 2019
image
Šogad īpašniekiem jāreģistrē decentralizētās kanalizācijas sistēmas

SIA “Jūrmalas ūdens” decentralizēto kanalizācijas sistēmu īpašniekiem ir nosūtījis rakstisku uzaicinājumu iesniegt decentralizētās kanalizācijas sistēmas (notekūdeņu krājbedre, septiķis vai notekūdeņu attīrīšanas iekārta ar jaudu līdz 5m³/DNN) reģistrācijas apliecinājumu.

ceturtdiena, 7.februāris, 2019
image
Jūrmalas biznesa inkubatorā stāstīs par sociālo uzņēmējdarbību

Piektdien, 22.februārī, plkst.14.00–17.00 Jūrmalas Biznesa inkubatorā Dubultu prospektā 4 notiks bezmaksas pasākums inkubatora dalībniekiem un citiem interesentiem par sociālo uzņēmējdarbību.

ceturtdiena, 7.februāris, 2019
image
Aicina izzināt ierasto un svešo Latvijas dabā

Lai veicinātu sabiedrības izpratni par dažādām Latvijas dabai neraksturīgām augu un dzīvnieku sugām, Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālā administrācija februārī Jūrmalas iedzīvotājus aicina uz diviem izzinošiem pasākumiem “Svešinieki Latvijas dabā. Vai tie mūs apdraud?”.

pirmdiena, 4.februāris, 2019
image
Jūrmala izstādē “Balttour 2019” iepazīstinās ar atpūtas iespējām kūrortpilsētā

Plašākajā tūrisma izstādē un gadatirgū “Balttour 2019”, kas no 1. līdz 3. februārim norisināsies izstāžu centrā “Ķīpsala”, Jūrmalas pilsēta iepazīstinās ar jaunākajiem atpūtas un veselības atjaunošanas piedāvājumiem kūrortpilsētā, kā arī sadarbībā ar Ķemeru Nacionālā parka dabas izglītības centru “Meža māja” un izklaides un izglītības centru “Korso brīnumi” izstādes apmeklētājiem piedāvās dažādas izzinošas aktivitātes.

ceturtdiena, 31.janvāris, 2019
Ielādēt vairāk