Jaunumi
image
Būs papildu sabiedriskā transporta reisi nokļūšanai Līgo svētkos

Lai jūrmalnieki un pilsētas viesi varētu ērti nokļūt uz Līgo svētku pasākumiem Mellužu estrādē un Kauguru pludmalē, kā arī pēc svinībām atgriezties mājās, 23. un 24. jūnijā noteikti papildu reisi atsevišķos pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos un vilcienu kustības sarakstos.

ceturtdiena, 20.jūnijs, 2019
image
Paziņojums par avārijas situāciju Vaivaros

Informējam, ka netālu no Vaivaru stacijas ir plīsusi kanalizācijas spiedvada caurule. 

otrdiena, 18.jūnijs, 2019
image
Remontdarbi Eduarda Veidenbauma un Eglaines ielu krustojumā

Nopietnas ūdensvada avārijas remontdarbu dēļ Eduarda Veidenbauma un Eglaines ielu krustojumā apgrūtināta piekļuve pie īpašumiem Eduarda Veidenbauma ielā posmā no Eglaines ielas uz dzelzceļa pusi.

pirmdiena, 17.jūnijs, 2019
image
Jūras ielā slēgta smagā transporta un autobusu kustība

Jūras ielā 30 m posmā no krustojuma ar Pilsoņu ielu virzienā uz Dzintaru koncertzāles pusi kanalizācijas vada avārijas remontdarbu dēļ ielas braucamā daļa ir slēgta smagajam transportam un autobusiem, bet vieglā autotransporta un motociklu kustība šajā 30 metru garajā posmā ir apgrūtināta, jo notiek pa gājēju ietvi.

pirmdiena, 17.jūnijs, 2019
image
Street-Food festivāls Jūrmalā

Jau trešo gadu pēc kārtas 15.jūnijā  no plkst. 12.00 līdz 18.00 Jūrmalā, Bulduros 4.līnijā notiks Street-Food festivāls “Gourmet Fair”. Tikšanās vieta – Jūrmala Legend. Kvartāls.

piektdiena, 14.jūnijs, 2019
image
Dārzu košums priecē. Piesakieties konkursam!

Pilsētā dārzi un parki zied gan pašvaldības, gan privātās teritorijās. Jūrmala rīko konkursu “Jūrmalas pilsētas skaistākais īpašums 2019” un līdz 8. jūlijam aicina pieteikt konkursam skaistākos un sakoptākos īpašumus.

piektdiena, 14.jūnijs, 2019
image
Jauni rotaļu laukumi bērniem; pilnveidos esošos

Šovasar pilsētas vidi papildinās četri jauni rotaļu un vingrošanas laukumi bērniem un jauniešiem. Divi laukumi Ķemeros un Bulduru pludmalē mazajiem jūrmalniekiem jau ir pieejami. Tāpat pašvaldība pilnveidos un atjaunos jau esošos laukumus pie daudzdzīvokļu namiem Kauguros.

ceturtdiena, 13.jūnijs, 2019
image
Jūrmalā iedzīvotāju skaits pieaug

Jūrmala ir viena no retajām Latvijas pilsētām, kur 2018. gadā bijis iedzīvotāju skaita pieaugums: deviņu lielo pilsētu vidū Jūrmala ir pirmajā vietā, turklāt septiņās no tām iedzīvotāju skaits samazinājies.

trešdiena, 12.jūnijs, 2019
image
Asins donoru diena Kauguros

Trešdien, 26. jūnijā, no plkst.10.00 līdz 13.00 Kauguru kultūras namā notiks Donoru diena. 

pirmdiena, 10.jūnijs, 2019
image
Sestdien uz Jūrmalu kursēs papildu vilcieni; no svētdienas izmaiņas kustību sarakstā

Saistībā ar autoceļu remontu Jūrmalas virzienā un vasarīgajiem laika apstākļiem sestdien, 8.jūnijā, maršrutā Rīga-Dubulti-Rīga tiks norīkoti 17 papildu vilcieni, informē AS "Pasažieru vilciens".

piektdiena, 7.jūnijs, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE