image
Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus Jūrmalā

Jau sestdien, 15.decembrī, Jūrmalas mūzikas vidusskolas telpās norisināsies Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums “Cits bazārs”. No plkst.15.00 līdz 18.30 ikvienam apmeklētājam būs iespēja apskatīt jauno uzņēmēju produkciju un to iegādāties, tādējādi sarūpējot unikālas dāvanas gan sev, gan saviem mīļajiem. 

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Jūrmalnieki izzina Madonas pieredzi

4. decembrī Jūrmalas pilsētas pašvaldības un tās iestāžu pārstāvji un jaunieši devās pieredzes apmaiņā uz Madonu, lai iepazītu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Madonas biznesa inkubatora, izglītības iestāžu, jauniešu centru un novada domes savstarpējo sadarbību jauniešu līdzdalības un nodarbinātības veicināšanā.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Autobusi kursēs biežāk, būs papildu reisi

No 17. decembra vairākos Jūrmalas pilsētas maršrutos autobusi kursēs biežāk, lai nodrošinātu jūrmalniekiem un pilsētas viesiem sabiedriskā transporta pieejamību. Daži autobusu reisi tiks pielāgoti vilcienu kursēšanas grafikam.

pirmdiena, 10.decembris, 2018
image
Romu jaunieši piedalās mazākumtautību forumā

No 22. līdz 23. novembrim Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgā dažādu tautību pārstāvji no 20 Latvijas pašvaldībām, arī Jūrmalas, kopumā vairāk nekā 200 mazākumtautību un nevalstisko organizāciju (NVO) aktīvistu, piedalījās Latvijas mazākumtautību forumā „No integrācijas uz saliedētu sabiedrību”.

pirmdiena, 10.decembris, 2018
image
Jūrmalā noteikts aizliegums atrasties uz ūdenstilpju ledus

Iedzīvotāju drošībai no 5.decembra Jūrmalas pilsētas pašvaldība noteikusi paaugstinātas ledus bīstamības periodu, atsevišķās vietās noteikts aizliegums atrasties uz ūdenstilpju ledus

ceturtdiena, 6.decembris, 2018
image
Starppilsētu NVO konferencē diskutēs par iedzīvotāju iesaisti

18.decembrī Dubultu kultūras kvartālā Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā notiks nevalstisko organizāciju konference "Jūrmalnieks Jūrmalā Jūrmalai", ko organizē Sabiedrības integrācijas nodaļa sadarbībā ar Zemgales NVO centru un biedrību "RA.DU".

ceturtdiena, 6.decembris, 2018
image
Aicina uz semināru par jauniešu vecumposma īpatnībām

17.decembrī Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā notiks seminārs “Pusaudzis...Emocijas…Ģimene”, uz kuru aicināti pedagogi, speciālisti darbā ar pusaudžiem, pusaudžu vecāki un citi interesenti.

otrdiena, 4.decembris, 2018
image
Nevalstisko organizāciju pārstāvjus aicina apgūt jaunas prasmes

11. decembrī plkst.17.00 Jūrmalas centrālajā bibliotēkā Strēlnieku prospektā 30 notiks seminārs, kuru vadīs Rasma Pīpiķe, speciāliste ar lielu pieredzi darbā nevalstiskajā sektorā. Semināru aicināti apmeklēt Jūrmalas biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī individuāli aktīvisti.

piektdiena, 30.novembris, 2018
image
Veselības dienas – visiem jūrmalniekiem

Lai mudinātu pieaugušos un bērnus pievērsties veselīgākam dzīvesveidam, izglītotu par sirds un asinsvadu saslimšanas riskiem un profilaktiskajiem pasākumiem, aicinām Jūrmalas iedzīvotājus uz Veselības dienām Jūrmalā.

otrdiena, 27.novembris, 2018
image
Kopīgi radīsim svētku noskaņu pilsētā!

Jūrmalas pilsētas dome ir izsludinājusi ikgadējo konkursu “Skaistākais Ziemassvētku noformējums”. Konkursa mērķis ir veicināt Jūrmalas pilsētā Ziemassvētku noskaņas un svētkiem atbilstīga dekorējuma izvietošanu uz pilsētas ēku fasādēm, skatlogos, laukumos un sabiedrisko ēku iekštelpās, kā arī motivēt iedzīvotājus, uzņēmējus un iestādes piedalīties svētku noskaņas radīšanā, kopīgi veidojot vizuāli pievilcīgu un Jūrmalai raksturīgu pilsētvidi Ziemassvētku noskaņās.

otrdiena, 27.novembris, 2018
Ielādēt vairāk