image
LIAA biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši konkurentspējīgus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, aicināti pieteikties uzņemšanai Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubatorā. Pieteikumus pirmsinkubācijas (PINK) un inkubācijas (INK) programmās varēs iesniegt no 1. līdz 22. martam.

otrdiena, 23.februāris, 2021
image
Covid-19 analīzes var nodot arī Kauguros

24. februārī Nometņu ielā 2b Kauguros darbu sācis SIA “Centrālā laboratorija” Covid-19 analīžu nodošanas punkts. Šis ir otrais testēšanas punkts Jūrmalā, kur iedzīvotāji var nodot analīzes Covid-19 infekcijas noteikšanai.

pirmdiena, 22.februāris, 2021
image
Dabas aizsardzības pārvaldes inspektori apseko Ķemeru Nacionālā parka ūdenstilpnes

Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas valsts vides inspektori ceturtdien, 11.februārī, devās apsekot Ķemeru Nacionālā parka ūdenstilpes, lai kontrolētu makšķerēšanas noteikumu ievērošanu un informētu iedzīvotājus par viņu pienākumiem saistībā ar dabu un tās aizsardzību.

piektdiena, 12.februāris, 2021
image
Stājušies spēkā Ragakāpas dabas parka aizsardzības un izmantošanas noteikumi

2021. gada 2. februārī stājušies spēkā Ministru kabineta noteikumi ”Dabas parka ”Ragakāpa” individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi”. Tie izstrādāti, lai zinātniski pamatoti noteiktu aizsargājamās dabas teritorijas atļauto izmantošanu, tādējādi saglabājot teritorijai tās raksturīgo ainavu un esošās dabas vērtības.

piektdiena, 12.februāris, 2021
image
Kas jāņem vērā būvdarbu veicējiem

Jūrmalas pilsētas pašvaldības būvvalde atgādina, ka maksimālais būvdarbu veikšanas ilgums līdz būves nodošanai ekspluatācijā ir astoņi gadi.

piektdiena, 12.februāris, 2021
image
Atsevišķās ūdenstilpēs atļauts atrasties uz ledus

Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā ir spēkā paaugstinātas bīstamības periods – aizliegts atrasties uz publisko ūdenstilpju ledus. Taču no 11. februāra ir noteikti izņēmumi – vietas, kur atrašanās uz ledus ir atļauta.

ceturtdiena, 11.februāris, 2021
image
Jūrmalnieki par siltumu maksās mazāk

No 1. februāra par siltumu maksāsim mazāk – tas atspoguļosies rēķinos, kurus jūrmalnieki saņems martā. Siltumenerģijas tarifs no 1. februāra ir samazināts līdz 49,83 eiro (bez PVN) par megavatstundu (iepriekš – 51,05 EUR/MWh). Februārī un martā tas saglabāsies nemainīgi zems, savukārt no 1. aprīļa jūrmalnieki var rēķināties ar vēl zemāku tarifu – 44,78 EUR/MWh.

ceturtdiena, 11.februāris, 2021
image
Barot vai nebarot putnus ziemā

Jūras līcī un citās ūdenstilpēs, kur vietām ūdens nav aizsalis, redzēti gulbji un citi ūdensputni. Vai ziemā tos vajadzētu barot, lai paglābtu no bojāejas? 

trešdiena, 10.februāris, 2021
image
Darbību uzsāk tālruņa līnija 8989, lai pieteiktos vakcīnai pret Covid-19

10.februārī darbu uzsāka jau otrs no kopā četriem plānotajiem pieteikšanās veidiem – bezmaksas tālruņa līnija 8989. Jau ziņots, ka saskaņā ar Latvijā apstiprināto vakcinācijas pret Covid-19 plānu, 5.februārī darbu uzsāka Covid-19 vakcīnas agrīnās pieteikšanās vietne www.manavakcina.lv, kur uz 9. februāra 10.00 jau 64 000 iedzīvotāji pieteikušies savai vakcīnai. 

image
Ūdens padeves atslēgums Dzintaros Miera ielā

Īstenojot projekta "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta" būvniecības darbus, trešdien, 10. februārī, no plkst. 9.00 līdz 18.00 Dzintaros posmā no Promenādes ielas līdz Miera ielai (ieskaitot) būs atslēgta centralizētā ūdens padeve.

piektdiena, 5.februāris, 2021
Ielādēt vairāk