image
Esiet uzmanīgi - satiksmes ierobežojumi Z.Meierovica prospektā

Šodien un rīt, 25. un 26.novembrī, ierobežota satiksme, sākot no Z.Meierovica un Pūpolu ielas krustojuma līdz Dubultu laukumam kanalizācijas spiedvada avārijas remontdarbu dēļ. 

trešdiena, 25.novembris, 2020
image
Uzsāk ūdenssaimniecības attīstības būvdarbus posmā Sloka–Vaivari

Šonedēļ tiek uzsākti darbi projekta "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība IV kārta" jauna darba līguma  posmā "Sloka–Vaivari".

trešdiena, 25.novembris, 2020
image
Uzmanību - ūdensvada remontdarbi!

Ūdensvada emontdarbu otrdien, 24. novembrī, ūdens nebūs Teātra ielā, trešdien – Edinburgas prospektā, un piektdien – Priedainē. 

pirmdiena, 23.novembris, 2020
image
Paziņojums par siltumenerģijas padeves traucējumiem

SIA "Jūrmalas siltums" informē, ka sakarā ar siltumtrases avārijas remontdarbiem Skolas ielas ēkām pilnībā siltumenerģijas padeve tiks atjaunota šīs dienas laikā, 21. novembrī.

sestdiena, 21.novembris, 2020
image
Asaros būvdarbi arī svētku dienā

Lai nodrošinātu tehnoloģiski sarežģīta darba procesa nepārtrauktību, projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība IV kārta” būvdarbus Valtera prospektā, Dāvju, Daugavas, Medņu un Pūces ielās veiks arī svētku dienā 18. novembrī.

otrdiena, 17.novembris, 2020
image
Apkopoti ēdienu piegādātāji Jūrmalā

Apkopoti ēdināšanas uzņēmumi Jūrmalā, kuri veic piegādi uz mājām vai nodrošina iespēju pasūtīt maltīti līdzņemšanai. Aicinām atbalstīt vietējos uzņēmumus un iepazīt Jūrmalas kafejnīcu un restorānu piedāvājumus!

pirmdiena, 16.novembris, 2020
image
Ūdens padeves pārtraukums Teātra un Straumes ielu krustojumā

Informējam, ka ūdensvada avārijas darbu dēļ sestdien, 14.novembrī, plkst. 10.00–18.00 būs ūdens padeves pārtraukums Teātra un Straumes ielu krustojuma rajonā.

piektdiena, 13.novembris, 2020
image
Divi Jūrmalas uzņēmumi saņem grantu programmā “(ie)dvesma”

SEB bankas, Jūrmalas pilsētas, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Siguldas, Ropažu un Stopiņu novadu kopīgi rīkotajā programmā “(ie)dvesma” jauno uzņēmēju atbalstam grantus ieguvuši divi Jūrmalas uzņēmumi – SIA “Skill Box” un SIA “DoctoWell”.

piektdiena, 13.novembris, 2020
image
Novembris – Latvijas valsts dzimšanas un nozīmīgu vēsturisku notikumu atceres laiks

18. novembrī, sveicot Latviju svētkos, Jūrmalā tiks iedegts garākais Gaismas ceļš Latvijā, tajā pievienot savu sveci var ikviens jūrmalnieks un pilsētas viesis.

ceturtdiena, 12.novembris, 2020
image
8000 senioru jau saņēmuši veselības aprūpes pabalstu

Šogad pašvaldība palielinājusi veselības aprūpes pabalstu senioriem no 50 uz 100 eiro. To saņēmuši jau 8000 Jūrmalas senioru, no pašvaldības budžeta veselības aprūpei izmaksāti vairāk nekā 745 tūkstoši eiro.

otrdiena, 10.novembris, 2020
Ielādēt vairāk