image
Aicinām paust viedokli par Latvijas attīstības prioritātēm pēc 2021.gada

Lai kopīgi veidotu Latviju labāku, drošāku, laimīgāku un labklājīgāku ikvienam, Pārresoru koordinācijas centrs aicina iedzīvotājus piedalīties diskusijā par valsts attīstības prioritātēm un Latvijas nākotni pēc 2021.gada, paužot viedokli par Nacionālās Attīstības plānu.

pirmdiena, 21.janvāris, 2019
image
Iespēja uzlabot tehnoloģiju pratību

Nodibinājums “Fonds – Jūrmala cilvēkam” sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldi piedāvā jūrmalniekiem, kas vecāki par 50 gadiem, apmācību moderno tehnoloģiju – datora, planšetdatora, viedtālruņa – lietošanas prasmju uzlabošanā.

trešdiena, 16.janvāris, 2019
image
Turpinās remontdarbi Jomas ielas sākumā

Turpinot vēl pagājušajā gadā konstatētās avārijas situācijas kanalizācijas spiedvadā novēršanas darbus, šonedēļ līdz piektdienai, 18. janvārim, kā arī nākamnedēļ – pirmdien un otrdien, 21. un 22. janvārī – darba laikā uz ielas braucamās daļas noritēs remontdarbi, kas apgrūtinās satiksmes kustību.

pirmdiena, 14.janvāris, 2019
image
Projektā rod motivāciju

Nodibinājums “Mūsu sabiedrībai” sadarbībā ar naktspatversmi īsteno projektu, kura mērķis ir sekmēt naktspatversmes iemītnieku motivāciju pozitīvām pārmaiņām un viņu integrāciju sabiedrībā.

pirmdiena, 14.janvāris, 2019
image
Regulators apstiprinājis jaunu siltumenerģijas pakalpojumu tarifu

Regulators ir noteicis, ka no 2019.gada 1.februāra līdz 2021.gada 31.janvārim lietotāji par siltumu Jūrmalā maksās 60,87 EUR/MWh. 

pirmdiena, 14.janvāris, 2019
image
Sveic Ziemassvētku noformējumu konkursa uzvarētājus

10. janvārī Jūrmalas Kultūras centrā ar svētku koncertu, Jūrmalas pilsētas pašvaldības balvām un atzinības rakstiem tika sveikti aizvadītajā gadā rīkotā Ziemassvētku noformējumu konkursa dalībnieki un uzvarētāji.

piektdiena, 11.janvāris, 2019
image
Uzmanību! Samazināts atļautais braukšanas ātrums uz Dzintaru pārvada

Lai paaugstinātu satiksmes drošību, uz Dzintaru pārvada Jūrmalā no 8.janvāra tiks samazināts atļautais braukšanas ātrums no 70 km/h uz 50 km/h. Aicinām autovadītājus būt vērīgiem un pievērst uzmanību ceļa zīmēm, lai nepārsniegtu atļauto braukšanas ātrumu. Plānots, ka braukšanas ātruma ierobežojums būs spēkā līdz pavasarim.

pirmdiena, 7.janvāris, 2019
image
Nenotiks iedzīvotāju pieņemšana

Informējam, ka iedzīvotāju pieņemšana pie deputātes Larisas Loskutovas pirmdien, 7.janvārī, nenotiks. 

pirmdiena, 7.janvāris, 2019
image
Pirmā jūrmalniece šogad – meitenīte Hedviga

Pirmais bērniņš, kas šogad piepulcējās jūrmalnieku saimei, ir meitenīte Hedviga. Bērniņš dzimis Jūrmalas slimnīcas Dzemdību nodaļā 2. janvāra vakarā plkst. 20.00 Anetes un Endrika Stepko ģimenē. Mājās viņu gaida trīs gadus veca māsiņa Amira.

piektdiena, 4.janvāris, 2019
image
Jauni siltumenerģijas tarifi Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome apstiprināja jaunus siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus SIA “Jūrmalas siltums”. Līdz ar to no 2019. gada 1. februāra līdz 2021. gada 31. janvārim Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem par siltumu būs jāmaksā 60,87 EUR/MWh.

ceturtdiena, 3.janvāris, 2019
Ielādēt vairāk