image
Īslaicīgi siltumenerģijas piegādes pārtraukumi Bulduros

Saistībā ar siltumtrases remontdarbiem Bulduros 21. oktobrī laikā no plkst. 9.00 līdz 20.00  iespējami īslaicīgi siltumenerģijas piegādes pārtraukumi.

Siltumenerģijas piegādes traucējumi var būt šādās adresēs: Kuldīgas ielā 16, 19 un 21; Rēzeknes pulka ielā 17, 26 un 28; Aizputes ielā 10a un 12/5; Saldus ielā 3, 5 un 7; Siguldas ielā 7.

SIA "Jūrmalas siltums" atvainojas par sagādātajām neērtībām.

otrdiena, 20.oktobris, 2020
image
Plānoti ūdens padeves pārtraukumi Jaundubultos Dzintaros

SIA “Jūrmalas ūdens”, īstenojot projektu “Jūrmalas ūdenssaimniecība attīstība IV kārta”, veic kompleksu ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi. Maģistrālā ūdensvada pieslēgumu būvniecības dēļ būs pārtraukta ūdens padeve Jaundubultos un Buļļuciema – Majoru apkaimēs.

pirmdiena, 19.oktobris, 2020
image
Turpinās ūdenssaimniecības tīklu paplašināšanas darbi

Turpinot Jūrmalas pilsētas ūdenssaimniecības attīstības projektu, no 19. līdz 25.oktobrim plānotie darbi.

 

 

pirmdiena, 19.oktobris, 2020
image
Paziņojums par siltumenerģijas padeves traucējumiem

Saistībā ar avārijas remontdarbiem katlu mājā 17.oktobrī no plkst.9.00 līdz 15.00 iespējami siltumenerģijas padeves traucējumi.

piektdiena, 16.oktobris, 2020
image
Izveidota dziesmu izlase “Jūrmala – no saullēkta līdz saulrietam”

Jūrmala sadarbībā ar dīdžeju Tomu Grēviņu ir izveidojusi mūzikas izlasi ar noskaņām bagātām 100 dziesmām “Jūrmala – no saullēkta līdz saulrietam”.

ceturtdiena, 15.oktobris, 2020
image
Aicinām balsot par Jūrmalu konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”

Sācies iedzīvotāju balsojums konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Iepazīties ar pašvaldībās paveikto un balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību var vietnē www.vietagimenei.lv līdz 12. novembrim.

trešdiena, 14.oktobris, 2020
image
No 16.oktobra izmaiņas sabiedriskā transporta maršruta grafikos

Piektdien, 16.oktobrī, stāsies spēkā izmaiņas visu pilsētas sabiedriskā transporta kustības maršrutu grafikos.

trešdiena, 14.oktobris, 2020
image
Veikalos jālieto maskas; ierobežo pulcēšanos un sporta aktivitātes

Turpinot ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu, valdība pieņēmusi lēmumu, ka no 14.oktobra sejas maskas būs jālieto arī veikalos, muzejos, izstādēs un citās vietās. Tāpat būs stingrāki nosacījumi sabiedriskajā ēdināšanā. Savukārt no 17.oktobra būs papildu ierobežojumi interešu izglītībai, privātajiem pasākumiem un sporta jomai.

otrdiena, 13.oktobris, 2020
image
Jūrmalniekus aicina apskatīt atjaunoto ūdenstorni

Jūrmalā pabeigta 91 gadu vecā Ķemeru ūdenstorņa pārbūve – tornis atjaunots tā vēsturiskajā veidolā, 42 metru augstumā ierīkota skatu platforma. Drīzumā tornis tiks nodots ekspozīcijas par Ķemeru kūrorta vēsturi izstrādātājam SIA “Aspired” eksponātu uzstādīšanai un telpu labiekārtošanai.

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Sabiedriskajā transportā obligāti jālieto sejas maskas

Saslimstība ar Covid-19 Latvijā ir strauji pieaugusi, tāpēc valdība 5. oktobrī lēma, ka no 7. oktobra sabiedriskajā transportā visā Latvijā jālieto sejas maskas. Prasība attiecas uz visu veidu sabiedrisko transportu, arī uz skolēnu autobusiem.

pirmdiena, 5.oktobris, 2020
Ielādēt vairāk