Jaunumi
image
Jūrmalā iedzīvotāju veselībai notiek bezmaksas nodarbības pludmalē

Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem notiek bezmaksas nodarbības veselības uzlabošanai kūrortpilsētas pludmalēs jūras krastā. Arī šovasar profesionālu treneru vadībā ir iespēja piedalīties jogas, ciguna, ielu vingrošanas un nūjošanas nodarbībās brīvā dabā, kā arī piedāvā aktivitātes pludmalē cilvēkiem, kas pārvietojas riteņkrēslā.

trešdiena, 15.jūlijs, 2020
image
Ūdens padeves pārtraukumi

SIA "Jūrmalas ūdens" informē, ka 15.jūlijā būs ūdens padeves pārtraukumi Mūzikas un Viktorijas ielā.

trešdiena, 15.jūlijs, 2020
image
Jūrmalas slimnīcā piedzimis šogad tūkstošais bērniņš

6. jūlijā Jūrmalas slimnīcā piedzimis šogad tūkstošais bērniņš – jūrmalnieku Nataļjas un Pāvela Berežinsku ģimenē dzimis dēliņš Ivans.

ceturtdiena, 9.jūlijs, 2020
image
Ķemeru Nacionālajā parkā uziet līdz šim lielāko zināmo sikspārņu koloniju Latvijā

Ķemeru Nacionālajā parkā pagājušajā nedēļā, veicot sikspārņu monitoringu un izpēti, pētnieki uzgājuši līdz šim lielāko zināmo sikspārņu koloniju Latvijā – no kādas nelielas koka ēkas izlidojuši vairāk nekā 1000 šo neparasto nakts lidoņu.

otrdiena, 7.jūlijs, 2020
image
Visās peldvietās var peldēties, izņemot Lielupē pie Slokas

Saskaņā ar peldūdens kvalitātes monitoringa datiem oficiālajās peldvietās ūdens kvalitāte atbilst higiēnas prasībām un tajās ir atļauts peldēties, arī  iedzīvotāju apmeklētajās peldvietās Slokas karjerā, Buļļupē un Lielupē peldēties ir droši ir, savukārt Raiņa ielas galā Slokā joprojām neiesaka peldēties.

ceturtdiena, 9.jūlijs, 2020
image
Remontdarbu laikā pārtraukta ūdens padeve Rēzeknes pulka ielā

SIA “Jūrmalas ūdens” informē; ūdensvada remontdarbu dēļ otrdien, 7. jūlijā, no plkst. 9.00 līdz 17.00 būs pārtraukta ūdens padeve Rēzeknes pulka ielā rajonā starp Siguldas ielu un  dzelzceļa tiltu.

otrdiena, 7.jūlijs, 2020
image
Pastiprina atsevišķus Covid-19 izplatības ierobežojumus

No 11. jūlija Ministru kabinets pastiprina atsevišķus Covid-19 izplatības ierobežojumus.

pirmdiena, 13.jūlijs, 2020
image
“Gājēju ceļš” – tikai gājējiem!

Līdz ar velosezonas sākšanos pilsētā ar katru dienu palielinās velobraucēju skaits, tāpēc aicinām velosipēdistus būt vērīgiem un ievērot noteikumus, piedaloties ceļu satiksmē.

piektdiena, 26.jūnijs, 2020
image
“Jūrmalas siltums” plāno samazināt tarifu

Pirms dažiem gadiem uzsāktie attīstības projekti pilsētas centralizētās siltumapgādes uzņēmumam SIA “Jūrmalas siltums” ir devuši iespēju šogad pārskatīt siltumenerģijas tarifu. No nākamā gada siltumenerģijas tarifu plānots samazināt par 6,45%.

trešdiena, 1.jūlijs, 2020
image
Pārtraukta ūdens padeve Viestura un Rēzeknes pulka ielu krustojuma rajonā

Avārijas situācijas dēļ šodien, 25.jūnijā, līdz plkst. 17.00 ir pārtraukta ūdens padeve Viestura un Rēzeknes pulka ielu krustojuma rajonā. Dzeramā ūdens konteiners novietots Viestura ielā 56 zaļajā zonā.

 

ceturtdiena, 25.jūnijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE