image
Nodot analīzes uz COVID-19 var arī Jūrmalā

Nodot analīzes uz COVID-19 var Dubultu poliklīnikā šim nolūkam speciāli izveidotā telpā.

pirmdiena, 30.marts, 2020
image
Aicinām piedalīties Zemes stundā
Sestdien, 28.martā, no plkst. 20.30 līdz 21.30 notiks Zemes stunda – globāli lielākā vides akcija. 
ceturtdiena, 26.marts, 2020
image
25. marts – komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

Ārkārtas situācijas dēļ 25. marta komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākums nenotiks, traģiskos vēsturiskos notikumus aicināti pieminēt ģimenēs, savu namu logos kā piemiņas zīmi iededzot gaismiņas.

otrdiena, 24.marts, 2020
image
Saņem pakalpojumus un iesniedz dokumentus ar eParakstu!

Ikvienu rakstiski iesniedzamu informāciju vai pieprasījumu valsts un pašvaldības iestādēm var iesniegt attālināti, izmantojot eParakstu, tai skaitā pieteikt bērnu 1.klasei.

otrdiena, 24.marts, 2020
image
Satiksmes organizācijas izmaiņas Ķemeros

PS "RERE BMV" informē, ka saistībā ar būvdarbiem objektā “Ķemeru parka pārbūve un restaurācija” no 25.marta slēgta Katedrāles iela posmā no Emīla Dārziņa ielas līdz Alejas ielai. Satiksme tiek virzīta pa apbraucamajiem ceļiem. 

pirmdiena, 23.marts, 2020
image
Izmaiņas pilsētas maršrutu autobusu pārvadājumos

Ārkārtējās situācijas laikā, lai nodrošinātu nepārtrauktu sabiedriskā transporta pakalpojuma darbību un ierobežotu COVID-19 izplatību un saslimšanas riskus, no pirmdienas, 23.marta, stājas spēkā izmaiņas pasažieru pārvadājumos, kas būs spēkā līdz ārkārtējās situācijas atcelšanai.

pirmdiena, 23.marts, 2020
image
Ēdienu piegāde Jūrmalā

Apkopoti ēdienu piegādes piedāvājumi Jūrmalā. Informācija tiks papildināta! Uzņēmēji, kuri piedāvā ēdienu vai pārtikas piegādi Jūrmalā, aicināti aizpildīt anketu: ej.uz/aptauja-piegadeJurmala

pirmdiena, 23.marts, 2020
image
Ārkārtējās situācijas laikā samazinās reģionālo autobusu reisu skaitu

No ceturtdienas, 19. marta, uz ārkārtējās situācijas laiku autobusu reisu skaits tiks samazināts. Aicinām visus iedzīvotājus, kuri uz savu iecerēto galamērķi plāno doties ar reģionālo maršrutu autobusu, pirms tam pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu 1188 vai mājaslapā www.atd.lv!

ceturtdiena, 19.marts, 2020
Nenotiks Administratīvās komisijas sēde

Jūrmalas pilsētas domes Administratīvā komisija informē, ka saistībā ar Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju COVID-19 vīrusa dēļ 2020.gada 18.martā paredzētā Administratīvās komisijas sēde nenotiks.

pirmdiena, 16.marts, 2020
image
Latvijas valdības paziņojums (LV, RU, ENG)

Lai efektīvāk ierobežotu COVID-19 izplatību Latvijā, valdība nolēmusi paplašināt piesardzības un drošības pasākumus ārkārtējās situācijas laikā. Ierobežojumi skar gan izglītības iestāžu darbu, gan pulcēšanos publiskās vietās, pārvietošanos ārpus valsts robežām un citas jomas.

pirmdiena, 16.marts, 2020
Ielādēt vairāk