Atgādinām, ka, sākot no 2018.gada 1.janvāra, Jūrmalas pilsētas sabiedriskajā transportā braukšanas maksas atlaides var izmanto tikai tās personas, kuras saņēmušas Jūrmalas iedzīvotāja karti vai skolēna apliecību.

image

Personas, kurām, lai saņemtu braukšanas maksas atlaides, obligāti ir jāsaņem Jūrmalas iedzīvotāja karte vai skolēna apliecība, ir Jūrmalā deklarētie pensionāri un personas ar III grupas invaliditāti, kā arī izglītojamie, kuri mācās Jūrmalas pilsētas pašvaldības dibinātās izglītības iestādēs.

 

Lai saņemtu Jūrmalas iedzīvotāja karti, personai ir jāvēršas Jūrmalas pilsētas domes ēkas Mazajā zālē, Jomas ielā 1/5, Majoros vai Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldē Mellužu prosp.83, Mellužos, līdzi ņemot:

  • personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti);
  • derīgu pensionāra vai invalīda apliecību.

 

Jūrmalas iedzīvotāja karti var saņemt pirmdienās plkst. 8.30–18.00, otrdienās–ceturtdienās 8.30–17.00 un piektdienās 8.30–16.00; pusdienas pārtraukums no plkst. 13.00 līdz 13.30.

 

Apmeklētāju apkalpošanas centra darbinieks pēc iesniegtajiem dokumentiem pārbaudīs deklarētās dzīvesvietas un iesniegto datu pareizību valsts nozīmes reģistros, sagatavos pieteikuma anketu un nofotografēs personu. Karte tiks izsniegta uz vietas, pirmreizēji saņemtā karte tiek izsniegta bez maksas.

 

Izglītojamiem, kuri mācās vispārējās izglītības iestādēs, skolēna apliecības tiek izsniegtas izglītības iestādē, bet skolēniem, kuri izglītību iegūst tikai Jūrmalas profesionālās ievirzes izglītības iestādēs – māksla, mūzika vai sports, skolēna apliecības iegūstamas tādā pašā kārtībā, kā Jūrmalas iedzīvotāja karte, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu gan izglītojamā likumiskajam pārstāvim, gan pašam izglītojamajam.