Latvijas savienība “Černobiļa” 16. februārī plkst. 17.00 Jūrmalas Kultūras centrā Jomas ielā 35 aicina uz Černobiļas avārijas seku likvidēšanas dalībnieku sanāksmi.

image

Pasākumā piedalīsies Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji, Latvijas savienības “Černobiļa” pārstāvji, kā arī Černobiļas avārijas seku likvidēšanas dalībnieki.

 

Iekšlietu ministrija 2016. gadā uzsāka Černobiļas avārijas seku likvidēšanas dalībnieku godināšanu, pasniedzot tiem goda zīmi. Sanāksmē būs iespēja aizpildīt pieteikumu piemiņas zīmes saņemšanai. Vairāk informācijas šeit.

 

Pasākumā būs iespēja uzzināt par izmaiņām Černobiļas avārijas seku likvidēšanas dalībnieku kaitējuma atlīdzības aprēķināšanā, kas ir būtiski, dodoties vecuma pensijā. Tāpat būs iespēja iestāties Latvijas savienībā “Černobiļa”, kā arī atjaunot biedra statusu.

 

Biedrība Latvijas savienība „Černobiļa” ir sabiedriskā labuma organizācija, kas apvieno Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidācijas dalībniekus, avārijā cietušās personas, kā arī avārijas seku likvidatoru pēcnācējus, kuri ir dzimuši pēc šīs katastrofas.

 

Kontaktpersona – Latvijas savienības „Černobiļa” Jūrmalas koordinators Albīns Minčuks tālr. 26751756.