Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina Jūrmalas pilsētas iedzīvotājus uzlabot savas valsts valodas zināšanas, piesakoties latviešu valodas kursiem.

image

Valsts valodas apmācību kursa mērķis ir nodrošināt iespēju apgūt latviešu valodu pilngadīgajiem Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem, pilsoņiem, nepilsoņiem un citu valstu pilsoņiem, kuriem ir piešķirta pastāvīgās uzturēšanās atļauja, lai veicinātu latviešu valodas vides paplašināšanos un iedzīvotāju sekmīgāku integrāciju sabiedrībā.

 

Apmācību maksa tiek segta no Jūrmalas pilsētas pašvaldības budžeta līdzekļiem. Valsts valodas apmācību kursus nodrošinās mācību centrs SIA „DIJA", kas tika izvelēts publiskā iepirkuma rezultātā.

 

Pēc šo kursu pabeigšanas un veiksmīgās mācību iestādes eksāmena nokārtošanas dalībnieki saņems apliecinājumu par attiecīgās programmas apgūšanu.

Mācības notiks Slokā.

 

Kursiem var pieteikties no 14.marta darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 Sabiedrības integrācijas nodaļā, Nometņu ielā 2a, 115.kab., līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

 

Vairāk informācijas pa tālr. 67731953.

 

Pasteidzieties! Vietu skaits ir ierobežots.