Aicina uz bezmaksas sporta nodarbībām
Publicēts: otrdiena, 19.jūnijs, 2018
Kategorija: Sabiedrība

Sākoties vasaras sezonai, Jūrmalas pilsētas pludmalēs arī šogad kvalificētu treneru vadībā notiks daudzveidīgas aktivitātes veselības uzlabošanai. Jūrmalas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem bez maksas būs pieejamas jogas, ciguna, ielu vingrošanas, nūjošanas nodarbības un citas fiziskas aktivitātes.

image

Lai veicinātu iedzīvotāju interesi par fiziskām aktivitātēm un veselīgu dzīvesveidu, kas būtu pieejamas visiem, bezmaksas aktivitātes Jūrmalas pilsētas pašvaldība nodrošina jau vairākus gadus. Jūrmalnieki un citi veselīga dzīvesveida cienītāji īpaši iecienījuši jogas, ciguna un nūjošanas nodarbības, kas ir plaši apmeklētas, jo īpaši vasarā, kad tās notiek svaigā gaisā. Tās ieteicamas ikvienam neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības.

 

Jogas nodarbības šovasar notiks līdz augusta beigām, trešdienās plkst. 8.30, Majoru pludmalē Pilsoņu ielas galā un Kauguru pludmalē  sestdienās plkst. 8.00 Kapteiņa Zolta ielā  123, pludmalē pie glābšanas stacijas. Jogas nodarbības notiek no rīta, kad ir vislabvēlīgākais laiks saules enerģijas uzņemšanai. Nodarbības vadīs jogas skolotājs, Latvijas Universitātes Indijas studiju un kultūras centra lektors Arnis Siliņš un viņa audzēkņi. Informācija e-pastā: info@Yoga-art.lv

 

Jūrmalā notiks arī jūrmalnieku un pilsētas viesu iecienītās ciguna nodarbības. Līdz pat septembra beigām nodarbības notiks divas reizes nedēļā: trešdienās plkst. 18.30 Mellužu pludmalē, Peldu ielas galā, un sestdienās plkst.10.00 Kauguru pludmalē Kapteiņa Zolta ielas galā pie glābšanas stacijas. Nodarbības vadīs sertificēti ciguna instruktori Igors Kudrjavcevs, Natālija Krivčenkova un Gunita Galiņa-Kalniņa. Tālrunis uzziņām 22322476.

 

Nūjošanas nodarbības notiek svētdienās; pulcēšanās plkst. 9.30 Mellužu pludmalē Rožu ielas galā un plkst. 12.00 Kauguru pludmalē pie glābšanas stacijas, pretī Kapteiņa Zolta ielai. Sākot ar jūliju nodarbības notiks arī ceturtdienās plkst.19.00, pulcēšanās Dubultu pludmalē Baznīcas ielas galā pie izejas uz jūru. Nodarbībās var piedalīties ikviens interesents, jo tiem nūjotgribētājiem, kam nav savu nūju, tās tiks nodrošinātas. Nūjošanas nodarbības Jūrmalas pludmalē turpinās visu gadu. Nodarbības vada sertificēts nūjošanas treneris Māris Romanovskis. Tālrunis informācijai 27717372.

 

Ielu vingrošanas nodarbības ir apvienotas ar vispārējās fiziskās sagatavotības treniņiem, līdz ar to tās ir piemērotas ikvienam. Nodarbības notiek Kauguru pludmalē pie glābšanas stacijas, pretī Kapteiņa Zolta ielai, pirmdienās un trešdienās no plkst. 18.00, Majoru pludmalē Kaiju ielas galā – pirmdienās un trešdienās no plkst. 20.00. Nodarbības ielu vingrošanā turpināsies līdz septembra beigām. Nodarbības vada pieredzējuši ielu vingrotāji Nauris Burtnieks un Gustavs Gedrovics. Tālrunis informācijai 28777784.

 

Jogas  nodarbības cilvēkiem ar  invaliditātiJoga ir ne tikai sava ķermeņa, bet arī prāta attīstīšana. Garīgai pilnveidei ir jāpanāk fiziska, intelektuāla un emocionāla harmonija. Lai sasniegtu izvirzītos mērķus, ir svarīgi kontrolēt gan savu ķermeni, gan prātu. Nodarbības notiek trešdienās, 27. jūnijā, 4., 11., 18. jūlijā, 1., 8., 22., 29. augustā, no plkst. 10.30 Latvijas Sarkanā krusta RCK SC „Kauguri” telpās Kapteiņa Zolta ielā 121. Kontakti: tālrunis: 67740124, e-pasts: sc.kauguri@redcross.lv

 

Kauguros un Vaivaros trenera vadībā var doties pastaigā pa veselības maršrutiem, kas papildināti ar vingrinājumiem atbilstoši dalībnieku vecuma grupai aktīvajā un sportiskajā maršrutā. Nodarbības notiek trešdienās plkst. 9.00 un piektdienās plkst. 10.45, Kauguros un Vaivaros; tikšanās startam Kauguros Alkšņu ielas un ceļa iepretim DUS "Latvija Nafta" krustojumā (pirms izejas uz jūru). Nodarbības vada sertificēta sporta trenere Anda Radziņa. Tālrunis informācijai 29467859.

 

Informācija par visiem sabiedrības veselības veicināšanas aktīvajiem pasākumiem un uztura nodarbībām šeit.

 

Bezmaksas nodarbības iedzīvotājiem tiek nodrošinātas ar Eiropas Sociālā fonda un Jūrmalas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu projektā “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā“.   

Jogas nodarbības cilvēkiem ar invaliditāti tiek nodrošinātas ar Jūrmalas pilsētas pašvaldības atbalstu.

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2018
PILSĒTAS KARTE