Atpūtai pludmalē – cilvēkiem ar invaliditāti
Publicēts: pirmdiena, 2.jūlijs, 2018
Kategorija: Sabiedrība

Cilvēkiem, kas pārvietojas ratiņkrēslā, pludmalē pieejams inventārs atpūtai un aktivitātēm fiziskās formas stiprināšanai, kā arī bez maksas var saņemt asistenta pakalpojumu inventāra izmantošanai.

image

Ikviens Jūrmalas iedzīvotājs un viesis ar invaliditāti tiek aicināts lietot peldratus peldēm jūrā, tandēmriteni vai trīsriteni, kā arī izmantot zvilni, kas piemērots cilvēkiem ar kustību traucējumiem, atpūtai Kauguru un Jaunķemeru pludmalē. Peldrati ir piemēroti cilvēkiem ar kustību traucējumiem, lai baudītu jūras peldes, neraugoties uz ierobežotām kustību spējām. Cilvēki ar dažādiem funkcionāliem vai līdzsvara traucējumiem aktīvai atpūtai var izmantot tandēmriteni vai trīsriteni, tāpat var atpūsties pludmalē uz īpaša, ar riteņiem aprīkota zviļņa.

 

Pludmales inventāra izmantošanai katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 tiek nodrošināts asistenta atbalsts bez maksas, iepriekš piesakoties un saskaņojot laiku pa tālruni 29103212 vai e-pastā peldrati@gmail.com.

 

Inventārs atpūtai pludmalē pieejams līdz 30. septembrim Eiropas Sociālā fonda projektā “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā”; identifikācijas numurs 9.2.4.2/16/I/008. 

 

 

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE