Jūrmala aicina caurlaides pirkt arī ar mobilo tālruni vai internetā
Publicēts: piektdiena, 27.jūlijs, 2018
Kategorija: Sabiedrība

Lai mazinātu drūzmēšanos un braucējiem nebūtu jāstāv rindās pie caurlaižu iegādes aparātiem, iebraukšanas maksu var samaksāt internetā arī pēc iebraukšanas pilsētā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai tam datumam, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā.

image

Brīvdienās, kad karstajā laikā ļoti daudzi cilvēki dodas uz pludmali, lai pie iebraukšanas maksas punkta Priedainē neveidotos sastrēgumi, Jūrmalas pilsēta aicina nestāvēt rindās pie caurlaižu iegādes aparātiem, bet caurlaides pirkt ar aplikāciju Mobilly (vai nosūtot SMS mobilā tālruņa operatoram) un Riga Card starpniecību vai vietnē epakalpojumi.jurmala.lv

 

Atgādinām, ka iebraukšanas maksu var samaksāt arī PĒC iebraukšanas īpaša režīma zonā, kā arī, IZBRAUCOT NO PILSĒTAS. Tikai jāņem vērā, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai līdz plkst. 23.59 tam datumam, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā. Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs.

 

Par iebraukšanu var samaksāt arī caurlaižu iegādes automātos Priedainē un Vaivaros, kā arī Majoru stāvlaukumā pie Tūrisma informācijas centra Lienes ielā 5, Jūras un Turaidas ielas krustojumā pie Dzintaru koncertzāles un pie lielveikala "RIMI" Lielupē. Caurlaižu iegādes automātos var maksāt ar karti vai skaidrā naudā.

 

Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā (līdz plkst. 23.59), kuram caurlaide iegādāta. Iebraukšanas maksa vienai dienai ir divi eiro.

 

Vairāk informācijas šeit.

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE