Var pieteikties uzņemšanai biznesa inkubatorā
Publicēts: ceturtdiena, 6.septembris, 2018
Kategorija: Sabiedrība

10. oktobrī notiks Jūrmalas biznesa inkubatora konsultatīvās komisijas sēde, kurā uzņemšanai biznesa inkubatorā tiks vērtētas pretendentu biznesa idejas un jauno uzņēmēju biznesa plāni.

image

Biznesa inkubatorā var iestāties gan fiziskas personas ar biznesa ideju, gan komersanti, kas šajā statusā nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Biznesa inkubators piedāvā 2 veidu atbalsta programmas: pirmsinkubācijas un inkubācijas atbalstu.

 

Inkubators piedāvā uzņēmējdarbības uzsākšanai un biznesa idejas attīstīšanai nepieciešamo darba vidi, konsultācijas, mācības, seminārus un tīklošanās pasākumus, mentoru atbalstu, grantus un līdzfinansējumus.

 

Pretendenti savus pieteikumus uzņemšanai Jūrmalas biznesa inkubatorā varēs iesniegt līdz 19. septembrim. Pretendenti ir aicināti pieteikties gan inkubācijas, gan pirmsinkubācijas programmās.

 

Interesenti ir laipni aicināti apmeklēt Jūrmalas biznesa inkubatoru klātienē Jūrmalā, Dubultu prospektā 4, vai sazināties ar Jūrmalas biznesa inkubatora speciālistiem pa tālr. 62401097 vai rakstot uz e-pasta adresi: jurmala@liaa.gov.lv.

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE