Aicina iesūtīt mīļāko pasaku nosaukums
Publicēts: ceturtdiena, 1.novembris, 2018
Kategorija: Sabiedrība

Turpinot pasākumu ciklu senioriem un šogad to veltot Latvijas valsts simtgadei, aicinām ikvienu jūrmalnieku līdz 9.novembrim iesūtīt savu, savu vecāku un vecvecāku mīļāko pasaku nosaukumus.

Bērnībā, katram no mums tika lasītas pasakas, mīļākās no tām tika atkārtotas un iegaumētas no galvas. No pasakām varēja mācīties saticību, labestību, piesardzību, uzmanību un citas īpašības.

 

Paaudzēm mainoties, daudzās ģimenēs mainījās arī mīļākās pasakas, bet citās ģimenēs mīļākā pasaka saglabājās no paaudzes uz paaudzi.

 

Lai gūtu priekšstatu par to, kāda ir jūrmalnieku mīļākā pasaka katrā no paaudzēm, aicinām iesūtīt savas, savu vecāku un vecvecāku mīļākās pasakas nosaukumu.

 

Pēc iesūtīto pasaku motīviem tiks iestudēta koppasaka, kas šī gada 24.novembrī plkst.12.00 tiks rādīta Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā, Strēlnieku prospektā 30. Jūs sagaidīs mīļākie pasaku varoņi, teātris, spēles, dārgumu meklēšana, tēja, kafija, ekskursija pa jauno bibliotēku un citi patīkami pārsteigumi.

 

Pasakas, to nosaukumu un īsu stāstu par to, kāpēc tieši šī pasaka ir jūsu mīļākā, kā arī savus kontaktus, aicinām sūtīt uz e-pasta adresi larisa.aizstrauta@jurmala.lv vai iesniegt personīgi Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļā Nometņu ielā 2a, Jūrmalā. Tālrunis informācijai 67731953. Jūsu ērtībai pievienojam anketu , bet var rakstīt arī brīvā formā.

 

Ja, gadījumā, nepaspēsiet atsūtīt mīļākās pasakas līdz 9.novembrim, gaidīsim tās arī vēlāk – pat pašā pasākuma laikā!

 

Būsiet laipni gaidīti gadsimta pasaku satikšanās reizē!

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE