Spodrības mēnesī lielgabarīta atkritumus izvedīs bez maksas
Publicēts: ceturtdiena, 28.marts, 2019
Kategorija: Sabiedrība

Jūrmalas pilsētas pašvaldība arī šogad rīko Spodrības mēnesi, kura laikā lielgabarīta atkritumus no iedzīvotājiem savāks bez maksas. Spodrības mēnesis Jūrmalā norisinās no 17. aprīļa līdz 17. maijam.

image

Atkritumu izvešanu var pieteikt no 17. līdz 30. aprīlim; pieteiktos atkritumus sadzīves atkritumu apsaimniekotājs SIA “Clean R” izvedīs no 2. līdz 16. maijam. Tiks izvesti tikai tie lielgabarīta atkritumi, kuri būs iepriekš pieteikti šajā periodā – no 17. līdz 30. aprīlim.

 

Lielgabarīta atkritumu izvešanu var pieteikt pa tālruni vai e-pastā:

 

Piesakot atkritumu izvešanu, obligāti jānorāda adrese, kur atrodas atkritumi, un to daudzums.

 

Lielgabarīta atkritumi ir liela izmēra sadzīves atkritumi, kurus to izmēra dēļ nevar ievietot atkritumu konteinerā, piemēram, nolietots skapītis, gulta, krēsls, matracis, citas mēbeles un to daļas u. tml.

 

Ja nepieciešams izvest citu veidu atkritumus – būvgružus, bīstamos atkritumus (riepas, šīferi, dažādas eļļas), sadzīves tehniku vai elektrotehniku, aicinām sazināties ar “Clean R” Klientu centru pa tālr. 67111001 vai rakstot e-pastu kc@cleanr.lv .

 

Atgādinām, ka zaļo atkritumu – sausās zāles, pērno lapu vai zaru – izvešanai "Clean R" aicina iegādāties tiem paredzētos maisus. Viena maisa cena ir 3,63 eiro,  iespējams arī nopirkt 12 maisu komplektu, tas maksās 43,56 eiro. Maisu izturība ir 20 kg. Zaļo atkritumu izvešanas tarifs ir 150 €/t. Piepildīto maisu izvešana jāpiesaka uz nākamo dienu, izņemot svētdienu. Ja nepieciešams izvest lielāku zaļo atkritumu maisu daudzumu, aicinām sazināties ar "Clean R" Klientu centru.

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE