Fotoklubs aicina uz meistarklasēm
Publicēts: ceturtdiena, 4.aprīlis, 2019
Kategorija: Sabiedrība
Autors: Sabiedrības integrācijas nodaļa

Jūrmalas fotoklubs “Jaunais fokuss” aicina gan iesācējus, gan fotoentuziastus ar pieredzi uz meistarklasēm profesionāla fotomākslinieka, izstāžu kuratora Valtera Poļakova vadībā. 

image

Meistarklases palīdzēs labāk izprast fotomākslas elementus un iemācīties fotogrāfijās attēlot savus īpašos stāstus – par dabu, pilsētu, cilvēkiem un notikumiem.

 

Nodarbības fotoklubā ir bez maksas. Fotoklubs aicina interesentus uz pirmo šā gada tikšanos 15. aprīlī plkst. 18.00 Sabiedrības integrācijas nodaļā Nometņu ielā 2a, 115. kabinetā. Nodarbības notiks katru otro nedēļu pavasarī un rudenī, un tajās varēs apgūt gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas, savukārt vasarā būs pārtraukums – tad fotokluba dalībnieki varēs izpildīt “mājasdarbus”. Meistarklašu noslēgumā, novembrī, katram kluba dalībniekam būs iespēja piedalīties izstādes un nākamā gada kalendāra veidošanā. Šā gada piedāvātā fotokluba tēma ir “Jūrmalas pasakas”.

 

Fotoklubs “Jaunais fokuss” Jūrmalā darbojas jau trešo gadu, meistarklases ir snieguši tādi fotogrāfi kā Ilona Pulkstene un Valters Poļakovs.

 

Pieteikšanās dalībai fotoklubā – Sabiedrības integrācijas nodaļā Nometņu ielā 2a, tālrunis informācijai: 67731953.

 

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE