Piedalies Latvijas Veselības nedēļā!
Publicēts: otrdiena, 21.maijs, 2019
Kategorija: Sabiedrība

Veselības nedēļa  ir lieliska iespēja mudināt jūrmalniekus un visus Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, jo, kā zināms, regulāras fiziskas aktivitātes ir lētākais un efektīvākais veids kā novērst dažādas saslimšanas un uzturēt sevi labā fiziskā formā.

image

Arī Jūrmalai ir ko piedāvāt Veselības nedēļas ietvaros:

 

Pirmdien, 27. maijā, plkst. 11.00–13.30 sporta pasākums “Esi aktīvs” pludmalē pie sanatorijas “Jantarnij bereg” Jaunķemeros. Programmā:

  • ciguna vingrošana, biodeja, nūjošana, sporta aktivitātes svaigā gaisā (stafetes).

Dalībnieki – cilvēki ar īpašām vajadzībām.

Tālrunis uzziņām 26353992.

 

Otrdien, 28. maijā, plkst. 12.30 pasākumā “Ejam pa vienam, soļojam kopā un dejojam” Jūrmalas pludmalē iepretim Jaundubultu stacijai. Programmā:

  • vingrošana, lai iesildītos pirms nūjošanas, divu vai trīs kilometru nūjošana. Tie, kuri nevēlēsies nūjot, varēs spēlēt dažādas spēles. Pasākuma izskaņā biodeja Ditas Kukules un Elīnas Bandenas vadībā, tēja.

Dalībnieki – visi laipni gaidīti.

Tālrunis uzziņām 20261413.

 

Otrdien, 28. maijā, plkst. 10.00–15.00 Skolas ielā 44 Dienas centrā pensijas vecuma personām un invalīdiem pasākums “Kustība ir pamats veselīgai dzīvei”. Programmā:

  • komandas spēles pagalmā – bočia, metamie riņķi, frisbijs, darts, minigolfs, stafetes. Pēc aktīvās daļas apmeklētājus priecēs dienas centra klientu koncerts.

Dalībnieki – seniori un invalīdi.

Tālruņi uzziņām 67731252, 26638975. Lūgums iepriekš pieteikties.

 

Starptautiskā Veselības nedēļa jeb MOVE Week ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs. „NowWeMOVE” ir lielākā Eiropas “sports visiem” kampaņa, kuras vīzija ir līdz 2020.gadam iesaistīt fiziskajās aktivitātēs par 100 miljoniem vairāk eiropiešu. Veselības nedēļu Latvijā koordinē Latvijas Tautas sporta asociācija.

 

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2020
PILSĒTAS KARTE