Būs papildu sabiedriskā transporta reisi nokļūšanai Līgo svētkos
Publicēts: ceturtdiena, 20.jūnijs, 2019
Kategorija: Sabiedrība

Lai jūrmalnieki un pilsētas viesi varētu ērti nokļūt uz Līgo svētku pasākumiem Mellužu estrādē un Kauguru pludmalē, kā arī pēc svinībām atgriezties mājās, 23. un 24. jūnijā noteikti papildu reisi atsevišķos pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos un vilcienu kustības sarakstos.

image

Pilsētas autobusu papildu reisi

23. jūnijā papildu reisi tiks nodrošināti:

  • maršrutā Nr. 7 “Priedaine–SIVA Koledža” plkst. 20.15. Autobuss kursēs no Priedaines caur Buļļuciemu  uz Valteriem un tālāk pa Dārzu ielu un Mellužu prospektu līdz Mellužu estrādei;
  • maršrutā Nr. 3 “Bulduru stacija–Valteri–Kauguri” plkst. 21.10;
  • maršrutā Nr. 4 “TC Bulduri–Slokas stacija“ plkst. 23.45. Maršruts pagarināts līdz pieturai “Ķemeru stacija”.

24. jūnijā papildu reisi tiks nodrošināti:

  • maršrutā Nr. 4 no pieturas “Ķemeru stacija” plkst. 1.00 un 3.35. Autobuss kursēs caur Buļļuciemu līdz Priedainei pa 1. un tālāk – pa 7. autobusa maršrutu;
  • maršrutā Nr. 4 “TC Bulduri–Sloka stacija” plkst. 2.30 un plkst. 4.30. Maršruts pagarināts līdz pieturai “Ķemeru stacija”;
  • maršrutā Nr. 3 “Kauguri–Valteri–Bulduri” plkst. 3.30.

 

Papildu vilcienu reisi

Naktī no 23. jūnija uz 24. jūniju norīkoti papildu vilcieni maršrutā Rīga–Sloka un Sloka–Rīga. Ar vilcienu kustības sarakstiem var iepazīties AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā www.pv.lv.

 

Iebraukšanai Jūrmalā nepieciešama caurlaide

Atgādinām, ka par iebraukšanu Jūrmalas īpaša režīma zonā jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā. Caurlaides var ērti iegādāties elektroniski: portālā www.visitjurmala.lv, ar “Mobilly” vai “Citadele” aplikāciju starpniecību. Nodevu var samaksāt ne tikai Priedainē, pie iebraukšanas Jūrmalā, bet arī caurlaižu iegādes automātos četrās vietās pilsētā: pie lielveikala “Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas. Par caurlaidi var samaksāt arī pēc iebraukšanas pilsētā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai tajā datumā, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā līdz plkst.23.59, vai pirms tam. Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā, kuram caurlaide iegādāta. Autostāvvietas Jūrmalas pilsētas teritorijā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas.

 

Lielā līgošana Mellužu parkā un Kauguru pludmalē

Mellužu parkā lielā līgošana 23. jūnijā sāksies plkst. 14.00 ar atjaunotās estrādes atklāšanu, kurā koncertēs muzikālā apvienība “Raxtu Raxti”. Plkst. 16.00 estrādē izrādīs Ādolfa Alunāna oriģināljoku lugu ar dziedāšanu vienā cēlienā “Bagātā brūte”. No plkst. 21.00 līdz 4.00 ballē spēlēs grupa “Sarīkojumu ansamblis”.

 

Kauguru pludmalē līgošana sāksies plkst. 21.00 ar postfolkloras grupas “Rikši” un deju kolektīva “Vēlreiz” koncertu. No plkst. 22.00 līdz 3.00 balli spēlēs grupa “Klaidonis”, latviešu ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele” un DJ Viesturs Sproģis.

 

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE