Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina interesentus pieteikties naturalizācijas procesam veltītiem kursiem.

image

Bezmaksas izglītojošie kursi ir lieliska iespēja sagatavoties naturalizācijas procesam. Dalībniekiem tiks pasniegta detalizēta informācija par Latvijas vēsturi, Satversmi, kultūru, valodu u.c. aktuāliem jautājumiem – par visu, kas nepieciešams, lai veiksmīgi nokārtot naturalizācijas eksāmenus un iegūt Latvijas Republikas pilsonību.

Kursiem var pieteikties personas no 15 gadu vecuma, kuru dzīves vieta ir deklarēta Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā un kurām ir piešķirts nepilsoņa, bezvalstnieka vai citas valsts pilsoņa ar patstāvīgo uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā statuss.

 

Pieteikšanās darba dienās no plkst. 9.00 līdz 13.00 un no plkst. 14.00 līdz 16.00 Sabiedrības integrācijas nodaļā, Nometņu ielā 2a, 115.kab., līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

 

Papildus aicinam apmēklēt pilsonības iegūšanai veltītās informācijas dienas šī gada 26. augustā un 9. septembrī plkst. 18.00 Slokas pamatskolā, Skolas ielā 3, Jūrmalā, kur būs iespēja uzdot jautājumus Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pārstāvjiem, saņemt izvērstas atbildes un pārliecināties par savu gatavību naturalizācijas pārbaudēm, izpildot testus, un iepazīt procedūru kopumā.

 

Vairāk informācijas pa tālr. 67731953.