4.autobuss atsāk kursēt pēc pamatsaraksta
Publicēts: trešdiena, 13.maijs, 2020
Kategorija: Sabiedrība

Ārkārtējās situācijas laikā, lai nodrošinātu nepārtrauktu sabiedriskā transporta pakalpojuma darbību, no ceturtdienas, 14.maija, stājas spēkā izmaiņas pasažieru pārvadājumos, kas būs spēkā līdz ārkārtējās situācijas atcelšanai.

image

4.maršrutā autobusi darba dienās atsāks kursēt pēc pamatsaraksta, savukārt 1., 5., un 6. maršruta autobusu kustības sarakstos tiek saglabātas jau šobrīd spēkā esošās izmaiņas.

 

1.maršrutā “Buļļuciems - Bulduri” atcelti reisi, kas kursēja katru dienu plkst. 22.16 no Bulduriem un plkst. 22.36 no Buļļuciema.

 

5.maršrutā “Bulduri – Ķemeru stacija” no Kauguru vidusskolas atcelti reisi darbdienās plkst. 5.10 un 6.25 un  brīvdienās plkst. 5.55, kā arī no Bulduriem darbdienās plkst. 7.04 un katru dienu plkst. 23.00.

 

6.maršrutā “Slokas stacija – Ķemeru stacija” atcelti reisi no Slokas stacijas, kas kursēja katru dienu plkst. 6.25 un darbdienās plkst. 22.45, kā arī no Ķemeru stacijas brīvdienās plkst. 22.15.

 

Lai mazinātu Covid-19 izplatīšanās risku, no 12. maija pasažieriem sabiedriskajā transportā obligāti jāvalkā mutes un deguna aizsegs, piemēram, sejas maska, respirators, šalle vai lakats.

 

Tāpat atgādinām, ka lai mazinātu koronvīrusa izplatību, aicinām:

  • izvērtējiet katra brauciena nepieciešamību;
  • īsām distancēm izvēlieties citu pārvietošanās veidu;
  • gaidot pieturā, iekāpjot un izkāpjot, kā arī izvēloties sēdvietas, ievērojiet 2 metru distanci;
  • ja jūtaties neveseli, palieciet mājās;
  • klepojiet un šķaudiet elkonī vai vienreizlietojamā salvetē;
  • pēc iespējas biežāk mazgājiet un dezinficējiet rokas!
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE